Co týden dal: Zesnulá Jiřina, mstivá Agáta a úchylný Klaus!

14.01.2013

To jsou ale zlé, ošklivé větičky v tom nadpisu! Ale my jsme tím mysleli někoho úplně jiného! Tématem číslo jedna minulého týdne bylo totiž zneužívání, a to jak ve smyslu psychickém, tak i ve smyslu fyzickém čili sexuálním!

jirina
Jiřina Jirásková zemřela ...
Foto: Bontonfilm

Největší, leč už posmrtnou hrdinkou týdne se fakticky stala Jiřina Jirásková, která zemřela ve věku nedožitých 82 let. Krátce po její smrti se zjistily všelijaké věci - že měla sestru, nebo že odkázala celý majetek své přítelkyni! Bulvár ovšem řešil také skutečnost, zda její "kamarádka" Lucie Bílá, která se s umírající herečkou nechala ímrvére fotit, jaksi neparazitovala na její slávě ...

Zemřel také herec Michael Hofbauer, známý jako Osvald z filmů Lucie, postrach ulice a A zase ta Lucie!, ale ruku na srdce, tahle zpráva nevzbudila takovou pozornost!

Český šoubyznys zažil dvě miniaférky. Modelka Jana Doleželová nejprve čelila podezření, že je tajnou milenkou Jaormíra Jágra a dokonce luxusní společnicí, a nakonec z toho jen vyšlo, že se rozešla se snoubencem! To vdaná herečka Michaela Maurerová nemohla popřít, že se v opilosti líbala s produkčním, ale rozcházet či rozvádět se prý rozhodně nebude ...

jana
Jana Doleželová čelila různým podezřením ...
Foto: ShowBiz.cz

Zatímco "uvaděč" Leoš Mareš, která nemá do čeho píchnout (ve smyslu, že nemá co moderovat!), zatím jen marně touží po vlastní talk show, herečka Kateřina Brožová se už dočkala a bude diváky provádět novým bulvárním pořadem Exkluziv. Také slovenský rapper Rytmus mění profesi, čehož důkazem je, že dostal roličku mafiánu ve filmu Smrtonosná past 5: Opět v akci!

A co se děje ve značně vyčpělé kauze Partyšová-Kokta-Štiková? Vcelku nic, protože je to již opravdu vyčpělé. Obě dámy nám ale neváhaly sdělit své nejnovější pocity, takže Ornella Štiková ve svém deníčku odsoudila prezidentskou amnestii a Gábina Partyšová nám prozradila, že po rozchodu sexuálně nestrádá! Prostě velmi důležité informace!

Herec Gérard Depardieu, který byl hvězdou minulého týdne, už tentokrát tolik nezářil a jen jsme se dozveděli, že během své spanilé cesty po Rusku dostal nabídku na ministerskou funkci v gubernii Mordvinsku!

gerard
Gérard Depardieu je už plnohodnotným Rusem ...
Foto: wikipedia.org

Zahraniční kauzou týdne se stala zpráva, že slavný německý herec Klaus Kinski jedenáct let sexuálně zneužíval svou malou dceru, což vzhledem ke zjevu tohoto legendáního filmového padoucha nebylo zas tak překvapivé. Herečka Emma Watson, kterou si lidé často pletou s dítětem, tak má veliké štěstí, že tohoto pána nikdy nepotkala!

Dvě zahraniční celebrity se zlily pod obraz - sexbomba Pamela Anderson se "zhroutila" - čili ožrala - po vyřazení z taneční show a herec Josh Brolin byl pro změnu rovnou zatčen za "znečišťování" chodníku!

Týdnu dominovaly rozchody - zpěvačka Britney Spears nečekaně opustila po dvou a půl letech svého snoubence a svému mladému milenci dala vale také její kolegyně Taylor Swift, která platí za jednu z nepromiskuitnějších žen amerického šoubyznysu.

Několik zahraničních celebrit se dočkalo potomka - ovšem pouze zpěvačka Lily Allen ho opravdu porodila, zatímco herečka a moderátorka Rosie O’Donnell si dceru adoptovala spolu se svou "manželkou" a také zpěvák Elton John se stal podruhé otcem jen díky náhradní matce ... Česko naopak stihla tragédie - těhotná moderátorka Ester Janečková přišla o nenarozené dítě v šestém měsíci.

agata
Agáta Hanychová naštvala svého milence ...
Foto: Original Communications

Americký páreček Kim Kardashian a Kanye West se budou stěhovat do "vlastního" a také zpěvák Marek Ztracený se pochlapil a vrátil se k matce svého dítěte a bydlí s ní kdesi v pohraničí ...

Největší pseudoskandál způsobila modelka Agáta Hanychová, která nepozvala svého exmilence na křtiny jejich syna! Miroslav Dopita měl její úmysly vytušit už v okamžiku, kdy si Aguš počátkem týdne koupila akvárium a rybičky! A největší radost nám udělal herec a moderátor Jiří Pomeje, který do toho potřetí praštil a překvapivě na tajňačku se oženil v Thajsku!

A závěrem vám sdělujeme, že zpěvák Justin Bieber bude i nadále kouřit marihuanu a je mu úplně jedno, jestli si jeho fanoušci budou kvůli tomu řezat ruce. Takovej je to drsňák!

Fandím
44 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, slovenské celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, české herečky, francouzské celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, rozchody, rozchody celebrit, slovenské herečky, francouzští herci
TOPlist