Jana Doleželová má být novou přítelkyní Jaromíra Jágra!

08.01.2013

Ale je taky možné, že je to nějaká kachna! Tedy tahle zpráva že je kachna! Český bulvár, který původně vypisoval sázky, kdo bude novou milenkou známého hokejisty, mu už totiž jednu našel a v zásadě spojil dva lidi, kteří se možná ani neznají!

Jana Doleželová
Zdroj: ShowBiz.cz


Jaromír Jágr (40) a Jana Doleželová (31) mají být tajní milenci! Aspoň to tedy tvrdí protekční fracek Pavel Novotný (31), který o tom napsal na svém profilu na sociální síti. Zároveň ale tvrdí, že modelka ve skutečnosti hokejistu nemiluje a přitom pokrytecky říká, že ho miluje ...

Čtěte také

Bulvární komediant chce proto na Miss ČR z roku 2004 podat trestní oznámení, protože se tím prý dopouští podvodu. Trochu nám uniká smysl toho rozhodnutí a otázkou také je, proč se do toho Pavlík montuje a proč vůbec vypouští tyhle pindy na Facebook ... Asi vychází z premisy, že "von to ten internet snese"!

Jaromír Jágr
Zdroj: s.yume, wikipedia.org


Ani jeden z údajných milenců svůj "mediální" poměr nepotvrdil, takže je vcelku pravděpodobné, že půjde vážně jen o mediální spekulaci. To víte, Pavlík Novotný chtěl na sebe zase upozornit - dlouho se o něm nepsalo, tak mu to asi bylo líto! Jen aby mu zase někdo nechtěl rozkopat hlavu jako posledně!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jaromír Jágr, Jana Doleželová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, Missky, české Missky, Jana Doleželová fotky, sportovci, čeští sportovci, hokejisté, čeští hokejisté, jaromír jágr fotky, Jaromír Jágr foto, Jaromír Jágr přítelkyně, Jaromír Jágr milenka, Jaromír Jágr vztah, Jaromír Jágr partnerka, Jana Doleželová foto, Jana Doleželová přítel, Jana Doleželová milenec, Jana Doleželová partner, Jana Doleželová vztah, Jana Doleželová poměr, Jaromír Jágr poměr
TOPlist