Kateřina Brožová bude provádět bulvárním pořadem Exkluziv!

13.01.2013

Herečka a zpěvačka bude na TV Barrandov moderovat novou relaci ze světa šoubyznysu! Kateřina Brožová (45) se rozhodla, že ke svým dvěma profesím přidá ještě moderování a my jsme jen zvědaví, zda uspěje!

Kateřina Brožová
Zdroj: TV Barrandov

Kateřina Brožová (45) tvrdí, že pořad Exkluziv! nebude klasickou bulvární relací, ale spíše takovým "hodným bulvárem". Je otázkou, zda na formát toho typu budou zvědaví diváci, kteří očekávají senzachtivé zprávy ze života českých i zahraničních celebrit. A není koneckonců označení "hodný bulvár" sám o sobě nonsens?

Čtěte také

Pořad Exkluziv by prý měl mít odlehčenou formu a bude přinášet spíše zprávy ze světa VIP osobností a nebude se pídit po skandálech a trapasech. Kateřina Brožová si asi nechce znepřátelit své kamarády a možná se bojí, aby ji zase někdo neoznačil za trabanta!

Fandím
28 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Kateřina Brožová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, české herečky, TV Barrandov, Kateřina Brožová sexy, Kateřina Brožová fotky, kateřina brožová foto, Kateřina Brožová bulvár, Kateřina Brožová TV Barrandov, Kateřina Brožová Exkluziv!, Kateřina Brožová hodný bulvár, Kateřina Brožová moderování, Exkluziv!, Kateřina Brožová nová profese
TOPlist