Kim Kardashian a Kanye West se budou stěhovat do "vlastního"!

10.01.2013

Zamilovaný páreček si koupil luxusní sídlo, ve kterém bude vychovávat svoje společné potomky! Kim Kardashian (32) a Kanye West (35) za luxusní rezidenci v Kalifornii podle médií zaplatili více než 11 milionů dolarů, což je v přepočtu asi 214 milionů korun!

kim
Kim Kardashian a Kanye West
Foto: Profimedia.cz

Kim Kardashian (32) a Kanye West (35), kteří na Silvestra celému světu oznámili, že čekají dítě, to se společným žitím myslí opravdu vážně. A koupě domu je jenom první krok! Poté bude následovat koupě kočárku a kolébky a možná společně zajdou i do obchodu s plenami!

Ale nejdůležitější je mít střechu nad hlavu, aby nemuseli svou ratolest vychovávat někde v jeskyni jako Manka a Rumcajs. Páreček si koupil barák v exkluzivní čtvrti, a tak jejich sousedy bude třeba herečka Jennifer Aniston a jiné hollywoodské celebrity.

Čtěte také

Zatímco Kim Kardashian jde hlavně o to, aby ten bejvák byl hodně velký, Kanye West si potrpí na vkusné vybavení, nebo je znám svou láskou k interiérovému designu. V současnosti se na domě provádějí poslední úpravy, ale již brzy se do něj milenci nastěhují.

Obří vila má prý nejen posilovnu či venkovní bazén, ale také kadeřnický salón nebo bowlingovou místnost! Hmm, to musí být tedy superhouse! Že by to zpívání a účinkování v reality show oběma tolik vynášelo?

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kim Kardashian, Kanye West

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, zpěváci, americké celebrity, americké modelky, Kim Kardashian fotky, zahraniční zpěváci, Kim Kardashian foto, Kanye West foto, Kanye West fotky, američtí zpěváci, Kim Kardashian milenec, Kanye West milenka, Kim Kardashian přítel, Kanye West přítelkyně, Kim Kardashian těhotná, Kim Kardashian těhotenství, Kim Kardashian koupě domu, Kim Kardashian luxusní vila, Kanye West koupě domu, Kanye West luxusní vila
TOPlist