Jana Doleželová se prý rozešla se snoubencem!

09.01.2013

Miss ČR 2004, kterou média "podezřívají" z toho, že je milenkou Jaromíra Jágra, ukončila jeden dlouhodobý vztah! Jana Doleželová (31) a její o pět let starší snoubenec Richard Podroužek (36), kteří už plánovali společnou budoucnost, si dali sbohem po osmi letech.

Jana Doleželová
Zdroj: ShowBiz.cz

Jana Doleželová (31) byla v poslední době zcela nesmyslně spojována s hokejistou Jaromírem Jágrem, což podle médií mohla být ona pověstná poslední kapka k rozpadu vztahu.

Sama kráska rozchod nepřímo potvrdila s tím, že se k všemu vyjádří, až bude čas ... čili až to přebolí. On takový rozchod po osmi letech není sranda, vážně!

Čtěte také

Miss ČR 2004 bydlela se svým partnerem ve vile v pražském Braníku, kterou si Richard Podroužek koupil začátkem loňského roku a celou ji zrekonstruoval.

Vystudovaná lékarnice si však nový barák moc dlouho neužila a po rozchodu se prý uchýlila zpět do svého bytu na Vinohradech, který si před lety koupila. Co jí taky zbývalo? Přece se nebude věšet!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jana Doleželová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, české dívky, české krásky, Missky, české Missky, Jana Doleželová fotky, Jana Doleželová sexy, Jana Doleželová foto, Jana Doleželová přítel, Jana Doleželová milenec, Jana Doleželová partner, Jana Doleželová rozchod, Jana Doleželová konec vztahu, Jana Doleželová nevěra, Richard Podroužek rozchod
TOPlist