Co týden dal: Filmové hvězdy, domácí násilí a vražedná vedra!

24.06.2013

Uplynulý týden se do dějin šoubyznysu zapíše třemi nezapamatovatelnými stopami! Karlovarský festival nás bombarduje hvězdnými jmény, což nás v době otřesného horka okořeněného domácím násilím aspoň trochu osvěžilo!

jolana
Jolana Voldánová
Foto: Česká televize

Hlavní hvězdou týdne se stala moderátorka Jolana Voldánová, která oznámila, že po osmnácti letech končí v hlavní zpravodajské relaci České televize Události. Její nástupkyní na tomto postu se vzápětí stala neméně půvabná, leč o deset let mladší Daniela Písařovicová.

Český šoubyznys se týden před zahájením festivalu v Karlových Varech dotýká velkých filmových hvězd. Na festival dorazí francouzská herečka Audrey Tautou alias Amélie z Montmartru, italská herečka Valeria Golino a především americká hvězda první velikosti John Travolta.

A to jsme se ještě dozvěděli, že herečka Sharon Stone bude točit romantickou komedii s českým režisérem Ivanem Fílou! Hergot, jsme my Češi ale kabrňáci!

john
John Travolta
Foto: Bioscop

Ale zpátky z hvězdných výšin do fyzické reality týkající se početí a porodů. Moderátorka Zuzana Belohorcová je podruhé těhotná, střelkyně a olympijská vítězka Kateřina Emmons druhé dítě už porodila, a podruhé otcem se co nevidět stane také zpěvák a vítěz druhé řady Superstar Vlasta Horváth.

Méně radostný je fakt, že moderátor Libor Bouček se podruhé rozvedl, a že manželství ukončil také tenisový pár Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek. Aspoň že moderátorská dvojka Zora Kepková a Míra Hejda, kteří si řekli ANO na zámku Blatná, to trochu vytrhli ...

No, a nesmazatelnou stopu v naší mysli zanechala také profesionální celebrita Kim Kardashian, která splnila slib a dala dceři jméno North, po otci příjmení West. Doufejme, že také vévodkyně Kate, jež bude rodit ve stejné nemocnici jako princezna Diana, dá svému dítěti také nějaké zvučné přízvisko ...

justin
Justin Bieber
Foto: youtube.com

Minulý týden byl zcela netradičně ve znamení domácího násilí. Jeho obětí se stala jak rumunská zpěvačka Alexandra Stan, kterou zbil její přítel a manažer v jedné osobě, tak i britská televizní kuchařka Nigella Lawson, která byla napadena na ulici svým manželem!

Jedinou osobou, která domácí násilí poznala tzv. z druhé strany, byl herec Edward Furlong, jenž byl obviněn z fyzického útoku vůči přítelkyni! 

Jaké by to bylo shrnutí týdne, kdyby neobsahovala zprávu o kanadském zpěvákovi! A tak vězte, že Justin Bieber tentokrát svým autem srazil (schválně nebo náhodou - o tom se vedou spory) jednoho nešťastného fotografa, který ho urazil tím, že si ho nevšímal ...

Touto příhodou se zřejmě inspiroval moderátor Leoš Mareš a koupil si luxusní lamborghini, kterým se mu budou paparazzi srážet jedna radost. Moderátorka Eva Decastelo má naopak s autem jen samé problémy, neboť neznámí chmatáci jí vůz kompletně vykradli, a to včetně dceřina dudlíku!

jirina
Jiřina Jirásková
Foto: Bontonfilm

Herečka Jiřina Jirásková, která zemřela skoro před půl rokem, opět plnila stránky novin. Média totiž přišla se senzační zprávou, že pod vlivem depresí údajně spáchala sebevraždu. Zpěvačka Rihanna si z toho vzala poučení, a proto odchází na psychoterapii kvůli nešťastné lásce!

Dvě hvězdy ale odešly na věčnost s konečnou platností - zemřel herec James Gandolfini, hvězda seriálu Rodina Sopránů, a také hudebník, herec, literát a hlavně zakladatel kapely Psí vojáci Filip Topol!

iveta
Iveta Bartošová
Foto: TV Pětka

V mnulém týdnu panovaly v České republice vražedná horka, což špatně snášely i některé celebrity. Nemůžeme se divit, že zkolabovala nejen zpěvačka Eva Pilarová a herec František Němec, ale také moderátorka Ivana Gottová se pro změnu nachladila, když si naplno pustila klimatizaci ...

Herec Johnny Depp sice vedra přežil, ale zase se přiznal, že je na jedno oko slepý! No, lepší než drátem do voka ... ježismarjá ... pardon!

A závěrem vám sledujeme, že modelka Agáta Hanychová, rozená Prachařová zvrací, když vidí matku Štikovou. No, a my zase zvracíme hnusem, když slyšíme o tom, jak zpěvačka Iveta Bartošová nechala svého psa napospas povodni! To je fakt humus! :-)

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, americké celebrity, zahraniční herečky, české herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, američtí zpěváci, čeští herci, čeští moderátoři, rozchody celebrit, svatby celebrit
TOPlist