Edward Furlong byl obviněn z násilí vůči přítelkyni!

19.06.2013

Herec ovšem obvinění odmítl a v úterý u soudu v Los Angeles se hájil tím, že je "úplně nevinnej"! Edward Furlong (35) ale asi nebude takový svatoušek, jakým se dělá, neboť podle své milenky ji vyhrožoval, a proto na něj zavolala policii.

Edward Furlong
Zdroj: Egon Eagle, wikipedia.org


Edward Furlong (35), který se už předtím dopustil několika přestupků a navíc měl soudní zákaz přibližovat se ke své lásce, ji dne 21. května navštívil v jejím domě v západním Hollywoodu.

Herec přítelkyni po krátké hádce napadl a v záchvatu zuřivosti jí ještě rozbil notebook a foťák. Ale možné je, že to neudělal schválně a jen o ty věci "omylem" zavadil ...

Čtěte také


Hvězda filmu Terminátor 2, který se dostal z vazby díky kauci sto tisíc dolarů, si tak pobude v base až čtyři roky, pokud bude odsouzen. Předběžné slyšení bylo stanoveno na 1. července. To bude pro herce ten pravý den zúčtování!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Edward Furlong

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, Edward Furlong foto, Edward Furlong fotky, Edward Furlong drogy, Edward Furlong filmy, Edward Furlong Terminátor 2, Edward Furlong problémy se zákonem, Edward Furlong exmanželka, Edward Furlong expartnerka, Edward Furlong syn Ethan, Edward Furlong alkohol, Edward Furlong závislosti
TOPlist