Televizní kuchařka Nigella Lawson byla napadena na ulici svým manželem!

19.06.2013

Hvězda britských kulinářských pořadů se stal obětí domácího "mininásilí" - partner ji prostě chytil pod krkem! Nigella Lawson a její manžel, miliardář Charles Saatchi se začátkem června pohádali před jednou restaurací v londýnské čtvrti Mayfair a výsledkem bylo policejní vyšetřování!

nigella
Nigella Lawson
Foto: Brian Minkoff- London Pixels, wikipedia.org

Nigella Lawson (53) vypadá jako typická kuchařka, která by ve školní jídelně určitě ukáznila nezbedné žactvo, ale jinak v soukromí je to poslušná ženuška, která si od manžela nechává všechno líbit!

Před pár dny se pohádala s manželem, načež rozzuřený muž ji několikrát chytil pod krkem. Jenže je přitom nafotili paparazzi fotografové celá Británie viděla, že slavná kuchařka odchází z hospody v pláči.

Policie poté začala celou záležitost na základě článku a fotografií zveřejněných v Sunday People šetřit a pozvala si zuřivého boháče k výslechu!

Charles Saatchi sice na policii vysvětlil, že se jednalo o běžnou potyčku a chytání pod krkem prý bylo spíš akty hry, než aktem násilí, ale stejně mu byla udělana tzv. policejní výstraha. Tak teď třeba Nigella Lawson vymyslí nějaký nový recept!

Celebrity:
Nigella Lawson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, moderátorky, britské celebrity, britské moderátorky, televizní hvězdy, zahraniční moderátorky, televizní celebrity, Nigella Lawson foto, Nigella Lawson fotky, Nigella Lawson sexy, Nigella Lawson video, Nigella Lawson manžel, Nigella Lawson partner, Nigella Lawson napadení, Nigella Lawson domácí násilí, britské kuchařky, kuchařky, zahraniční kuchařky, Nigella Lawson ostuda, Nigella Lawson trapas, Nigella Lawson rvačka, Nigella Lawson vaření, Nigella Lawson kuchyně, Nigella Lawson hvězda, televizní kuchařky
TOPlist