Hvězda parodií Žhavé výstřely představí ve Varech svůj režijní debut!

19.06.2013

Valeria Golino alias Ramada z populárních filmových parodií zavítá na filmový festival jako režisérka! Známá italská herečka a vyhlášená kráska v rámci 48. ročníku osobně uvede svůj snímek Miele, který měl premiéru na letošní přehlídce v Cannes.

Valeria Golino
Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary

Valeria Golino (46) vyrůstala jako dcera řecké malířky a italského profesora germanistiky v Aténách, kde se už jako čtrnáctiletá stala modelkou. Poprvé na sebe výrazněji upozornila na festivalu v Benátkách v roce 1986, kde získala ocenění díky roli v milostném dramatu Příběh lásky.Jako mezinárodní hvězda se prosadila koncem 80. let, kdy zahájila svou zámořskou kariéru (Rain Man, Indiánský posel, Rok zbraní, Čtyři pokoje, Leaving Las Vegas, Útěk z L.A.). Českému divákovi ale asi nejvíce utkvěla v paměti jako krásná Ramada z dvojice filmů Žhavé výstřely, kde si zahrála po boku Charlieho Sheena.

V posledních letech Valeria Golino ale využívá spíše nabídek italských a francouzských režisérů - v Karlových Varech jsme mohli vidět její filmy Hotel (2001), Texas (2005), Dívka z jezera (2007) nebo Případ Cézanne (2009). Už teď se těšíme na dámu, která jistě ani za ta léta neztratila nic ze svých půvabů!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Valeria Golino

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční herečky, italské herečky, italské celebrity, režisérky, zahraniční režisérky, hosté festivalu, karlovarský filmový festival, Karlovy Vary 2013, Valeria Golino foto, Valeria Golino fotky, Valeria Golino sexy, Valeria Golino film, Valeria Golino Karlovy Vary, Valeria Golino Žhavé výstřely, Valeria Golino video, Valeria Golino filmový festival, italské režisérky, Valeria Golino Miele, Valeria Golino Česko, Valeria Golino host
TOPlist