Daniela Písařovicová bude novou moderátorkou Událostí ČT!

17.06.2013

Krásná brunetka se díky odchodu Jolany Voldánové stane novou hvězdou hlavní zpravodajské relace veřejnoprávní stanice! Daniela Písařovicová (34), která se v roce 2010 stala Objevem roku v anketě TýTý, se tak po letech strávených na zpravodajském kanále ČT 24 konečně dočkala!

Daniela Písařovicová
Zdroj: David Sedlecký, wikipedia.org

Daniela Písařovicová (34), která se na místo moderátorky hlavních zpráv hlásila už loni, ale v konkurzu neuspěla, se najednou - doslova ze dne na den - stane tváří, která bude takřka každý večer vstupovat do našich obývacích pokojů a hospod!

Čtěte také

Čtyřnásobná držitelka ceny TýTý Jolana Voldánová (44) totiž po osmnácti letech dobrovolně opustila moderátorské křeslo, a tak se o deset let mladší kolegyni naskytla příležitost stát se její nástupkyní!

Daniela Písařovicová se narodila 12. prosince 1978 ve Znojmě a vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor mezinárodní politika a diplomacie. V roce 2006 začala pracovat v redakci zpravodajství České televize a zakotvila na kanále ČT24. Kromě Dobrého rána ji můžeme znát z pořadů Ekonomika ČT24 nebo Highlight.

Čtěte také

Na první pohled inteligentní dáma se v minulosti dokonce zúčastnila tří soutěží krásy (v roce 1997 i Miss ČR) a chtěla být modelkou, ale nakonec si uvědomila, že modeling je jenom povrchní pozlátko a radši šla studovat. No, a teď se Daniele její píle konečně vyplatila!

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Daniela Písařovicová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, krásky, České celebrity, české krásky, moderátorky, české moderátorky, Česká Televize, Daniela Písařovicová foto, Daniela Písařovicová objev roku, Daniela Písařovicová ČT, Daniela Písařovicová vítěz, Daniela Písařovicová sexy, Daniela Písařovicová moderování, moderátorky ČT, Objev roku TýTý, Daniela Písařovicová fotky, Daniela Písařovicová šance, Daniela Písařovicová nabídka, Daniela Písařovicová Události
TOPlist