Co týden dal: Nahá Kate, prdelatá Gaga a zklamaná Helena!

24.09.2012

Světový šoubyznys zasáhl skandál královských rozměrů, což se stává jednou, maximálně dvakrát za rok! Po nahém princi Harrym, který si v Las Vegas zakrýval své korunovačkní klenoty, jsme konečně zhlédli také nahou vévodkyni Kate, která si ovšem nezakrývala vůbec nic, hanbářka jedna!

kate
Princ William a Kate Middleton
Foto: youtube.com

Skandálem týdne bylo zveřejnění nahých fotek vévodkyně Kate Middleton, díky čemuž jsme se dozvěděli milou skutečnost, že britská princezna má taky prsa! Její manžel, princ William, je ale strašně sobecký a chce mít její vnady jen pro sebe.

A nejhorší je, že francouzský soud mu šel hned na ruku (no, jo - aristokracie má zase nějaký výhody!) a podařilo se mu všechny hanbaté fotky své manželky získat zpět! A bylo po kozách!

kristen
Kristen Stewart a Robert Pattinson
Foto: Summit Entertainment

Návratem týdne by mohlo být znouobnovení vztahu dvou velkých emo-celebrit! Herečka Kristen Stewart a herec Robert Pattinson alias Bella a Edward si už zase olizují podpaždí a ocucávají hlavy, takže vše je v pořádku a svět se může točit v klidu kolem své osy!

Velký návrat na filmové plátno chystají také legendární komici Oldřich Kaiser a Jiří Lábus, kterým bude zase v jiném filmovém projektu sekundovat známý polyhistor Jiří Krampol, který chce natočit snímek o obchodu s lidskými orgány! Zřejmě to bude Nahota na prodej 2 ...

České topmodelky už myslí na zadní kolečka - zatímco Simona Krainová bude podle svého nového plánu hledat nové topmodelky, její kolegyně Alena Šeredová společně se svým fotbalovým manželem buduje hotýlek v Krkonoších! Super, holky!

Proč lidi nemají rádi paní Helenu?

A co vztahy, milé kelebrity? Moderátorka Renáta Czadernová se po dvou letech manželství rozvádí, zatímco zpěvačka Annie Lennox vlezla již potřetí do chomoutu! Zpěvačka Shakira přestala zapírat a konečně se přiznala, že je těhotná, herečka Melissa Joan Hart už rovnou porodila třetího syna a zpěvák Robbie Williams se stal otcem dcery, které dal jméno po svém medvídkovi z dětství - tedy Teddy!

A teď pojďme na čtenářsky vděčné téma celebrity a nemoci. Zpěvačka Britney Spears prý trpí lupénkou, a proto se přád drbe, škrábe a ošívá, herečka Tori Spelling má už zase poporodní komplikace kvůli nějakému cukroví (prý císařské řezy či co?) a zpěvák Justin Bieber se dokonce z šíleného pracovního tempa zhroutil. Za všechno ale může profesionální zloduška Ornella Štiková, která má prý negativní karmu!

Dvě celebrity se navíc ošklivě zranily - herec a seriálová hvězda Jon Cryer se pomlátil při pádu z kola, zatímco herečka Simona Postlerová pro změnu upadla na jevišti přímo při představení hry. A za to taky může Ornella? No, kdo jinej, že jo?

dara
Dara Rolins a Matěj Homola se navzájem kryli ...
Foto: wikipedia.org

Už jsme dlouho neměli žádnou celebritu v lochu! Zpěvák Matěj Homola se přiznal, že o prázdninách byl šest týdnů na Ukrajině, kde málem skončil kvůli marihuaně v tamním vězeňském zařízení. Jeho expartnerka Dara Rolins ho kryla, takže asi taky půjde sedět. Počkat - tahle zpěvačka půjde sedět za něco jiného ... Tak moment ...

Nějaké krytí nebo schovku by potřebovala i herečka Lindsay Lohan, která byla již po šestatřicáté zatčena, neb srazila svým autem náhodného chodce! Také herečka a producentka Deana Jakubisková před rokem srazila jednoho postaršího muže, a teď to vypadá, že konečně půjde kvůli smrtelné nehodě před soud. Vidíš, Lindsay, jak to dopadá, když se vráží do lidí?

helena
Helena Vondráčková se zklamala v lidech, a proto je všechny zažaluje!
Foto: genesy.cz

A na závěr dvě zklamání týdne: Zpěvačka Lady Gaga nás zklamala tím, že na veřejnosti bezostyšně ukazuje svůj tlustý zadek, na kterém by mohlo přistávát Boeing. Její česká kolegyně Helena Vondráčková se zase zklamala v lidech, kteří nejeví zájem o její jubilejní turné a raději sedí doma na svých tlustých zadcích!

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, slovenské celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, české herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, rozchody, rozchody celebrit, slovenské herečky
TOPlist