Renáta Czadernová se po dvou letech manželství rozvádí!

20.09.2012

Moderátorka TV Nova a bývalá modelka prý prožívá těžkou manželskou krizi! Renáta Czadernová (27) se přitom za kameramana Davida Ochmana (35) provdala teprve před dvěma lety ...

Renáta Czadernová
Zdroj: TV Nova

Renáta Czadernová (27), která na TV Nova uvádí Odpolední Televizní noviny, není tak často předmětem zájmu bulvárních médií. Teď nám však stačí, že má tahle tvářička z televize problémy v manželství a hned se z jejího soukromého života stává objekt veřejného zájmu, aniž by to sama chtěla. 

Podle médií manželství známé krásky prochází velkou krizí a tzv. se mluví o rozvodu. Kdo nebo kde to "mluví"? Sama Renáta Czadernová žádný rozvod nepotvrdila, takže je možné, že jde o zprávu ve stylu jedna paní povídala.  Ale kdyby k němu opravu došlo, tak se vlastně nic neděje, protože s manželem Davidem Ochmanem (35) nemá žádné děti, čili to bude u soudu za pět minut hotové!

Čtěte také

Moderátorka a kameraman se vzali v červenci 2010 po šestileté známosti. Nešlo tedy o žádnou náhodnou známost, ale o takřka pevný vztah, který měl trvat navěky. Jenže cesty Páně a zvláště životních partnerů jsou nevyzpytatelné, a tak není vyloučeno, že za pár týdnů bude moderátorka opět volná!

Renáta Czadernová, která dříve moderovala Televizní noviny ve dvojici s Pavlem Dumbrovským, se v roce 2006 stala II. vicemiss ČR. Moderátorská kariéra ji však lákala víc, a tak modeling prakticky pověsila na hřebík.


Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Renáta Czadernová

Filmy:
Televizní noviny

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, krásky, České celebrity, české krásky, moderátorky, české moderátorky, TV Nova, Renáta Czadernová foto, Renáta Czadernová moderování, Renáta Czadernová tv nova, moderátorky TV Nova, moderátorky zpráv, Renáta Czadernová fotky, Renáta Czadernová rozchod, Renáta Czadernová manžel, Renáta Czadernová manželská krize, Renáta Czadernová partner, Renáta Czadernová rozvod
TOPlist