Simona Krainová má nový projekt - bude hledat topmodelky!

21.09.2012

Známá modelka se těsně před druhým porodem vrhá do další práce! Simona Krainová (39) bude ředitelkou i tváří projektu Czechoslovak Topmodel, v němž bude radit začínajícím modelkám.

Simona Krainová
Zdroj: TV Barrandov

Simona Krainová (39) chce využít svých bohatých zkušeností s modelingem a hodlá je předat mladým a nadějným holkám. Je opravdu chvályhodnéé, že si to kráska nechce nechat pro sebe a bude pomáhat jiným v realizaci jejich snu.

Čtěte také

První ročník nové soutěže spustí modelingová agentura Czechoslovak Models už na konci září. Castingy se uskuteční v září a říjnu příštího roku celkem v jedenácti městech v Česku a na Slovensku. Tak  snad do toho Simona neporodí!

Čtěte také

Simona Krainová byla ještě před rokem tváří jedné prestižní soutěže, kterou vlastní Saša Jány. Oba se ale rozešli ve zlém - nevděčný podnikatel ji totiž vyhodil kvůli jejímu těhotenství. Tak teď mu to Simona vrátí i s úroky!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Simona Krainová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, herečky, krásky, České celebrity, české krásky, moderátorky, Simona Krainová fotky, české moderátorky, české herečky, Simona Krainová foto, Simona Krainová sexy, Simona Krainová manžel, Simona Krainová rodina, Simona Krainová práce, Simona Krainová projekt, Simona Krainová soutěž, Simona Krainová hledání topmodelky
TOPlist