Co týden dal: Lucie má milence, Jirka se bojí mafie a Oscar je v rejži!

25.02.2013

Vraždící jihoafrický atlet byl odsunut do pozadí ženskou mafií a novým amantem blonďaté moderátorky! Ano, Oscar Pistorius byl na hlavu poražen hvězdami českého šoubyznysu Lucií Borhyovou a Jiřím Pomejem!

lucie
Lucie Borhyová si užívá s kolouškem ...
Foto: TV Nova

V uplynulém týdnu hrály prim dvě české celebrity! Moderátorka Lucie Borhyová se po několika dnech mlčení hrdě přiznala k tomu, že jejím novým milencem je kolega z TV Nova Michal Hrdlička. Bulvár poté vypátral, že mladý sporták je nejen bohatý, ale jistě i velmi potentní, takže to Lucka bude mít s ním asi dobrý ...

Moderátor, herec a nedostižný komik Jiří Pomeje to naopak moc dobrý měl, protože na hodinu skončil ve VIP zprávách! Jirka to však psychicky neunesl a obvinil TV Prima, že za jeho vyhazovem stojí tzv. ženská mafie v čele s Ivanou Gottovou, čímž naštval nejen televizi, ale také Zlatého slavíka! Jirko, příště jednou řež a dvakrát měř!

jiri
Jiří Pomeje vypočítává hříchy TV Prima ...
Foto: TV Barrandov

Zatímco herečka Tatiana Vilhelmová se opustila manžela kvůli milenci a imitátor a komik Petr Martinák se s manželkou rozešel kvůli vlastním dluhům, herecký pár Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones jsou těsně před rozvodem a zatím nevíme, co je příčinou jejich manželské krize ... Jo, a navíc je to taky možná novinářská kachna!

V minulém týdnu jsme se také dozvěděli, že zpěvák Nick Carter z Backstreet Boys se zasnoubil s přítelkyní, a že herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová se možná dokonce už vdala, ale na rozdíl od Nicka je velmi, velmi nesdílná!

Dítě, vlastně syna přivedla na svět slovenská zpěvačka Tina (jeho otcem je fotbalista Richard Lásik) a americká modelka Amber Rose (otcem je rapper Wiz Khalifa). Potomka ale čeká také dcera Whitney Houston Bobbi Kristina Brown, která jej zplodila s nevlastním bratrem, a zpěvačka Fergie, která k oplodnění využila manžela ...

oscar
Oscar Pistorius udělal něco moc ošklivého ...
Foto: wikipedia.org

Tělesně postižený atlet Oscar Pistorius, který čelí obvinění z vraždy, má další problém - policie v jeho domě našla kriketovou pálku od krve! Ale ruku na srdce, tato kauza přece jenom tolik česká média nezajímá. Také zpráva o tom, že hvězda country hudby Mindy McCready spáchala sebevraždu, tuzemskou veřejností nehnula.

České čtenáře vzrušuje spíše informace, že zpěvačka Aneta Langerová si zahraje hlavní roli ruské básnířky v celovečerním filmu, nebo že moderátor Leoš Mareš bude uvádět ceny Anděl!

A co dělají naše zpívající striptérky? Naše oblíbená Lady Gaga absolvovala operaci kyčelního kloubu, ale slíbila, že dlouho na invalidním vozíku jezdit nebude, zatímco její kolegyně Rihanna má sice také rozbité koleno, ale o operaci či kripl-káře neuvažuje ...

lady
Lady Gaga má bolístku ...
Foto: HBO

Dvě celebrity v uplynulém týdnu zahájily dvě zajímavé kampaně - herec Leonardo DiCaprio rozjel kampaň za zákaz obchodu se slonovinou a samozvaná celebrita Monika Štiková, čili matka Ornelly Štikové si pořídila Facebook a bude nás bombardovat svými fotkami z dětství!

A závěrem vás chceme upozornit, že herečka Kristen Stewart je podle britských mužů nejméně přitažlivou herečkou Hollywoodu. Takže až ji potkáte - třeba v noc v holešovickém přístavu - nelekněte se a nedělejte takové to "huš, obludo"! Ta holka má na to právo!

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, americké celebrity, zahraniční herečky, české herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, rozchody, rozchody celebrit, jihoafrické celebrity, jihoafričtí sportovci
TOPlist