Leonardo DiCaprio rozjel kampaň za zákaz obchodu se slonovinou!

21.02.2013

Americký herec se rozhodl, že se bude politicky angažovat ve prospěch velkých chobotnatců! Leonardo DiCaprio (38) dle vzoru hollywoodských hvězdiček, co chtějí změnit svět, hodlá dosáhnout zákazu veškerého obchodu se slonovinou v Thajsku!

Leonardo DiCaprio
Zdroj: Siebbi, wikipedia.org

Leonardo DiCaprio (38) proto společně se Světovým fondem na ochranu přírody (WWF) vyzval obyvatele Thajského království, aby podepisovali petici vyzývající premiérku Jinglak Šinavatru k úplnému zákazu obchodu se slonovinou.

Zákaz by pomohl zachránit africké a asijské slony před nelegálním lovem. Leonardo DiCaprio a jeho partneři z WWF se totiž domnívají, že díry v zákoně využívají pašeráci k nelegálnímu dovozu značného množství africké slonoviny.

Čtěte také

Podle herce tak hrozí celým sloním populacím vyhubení, pokud naše společnost nepřijme okamžité kroky a nezastaví nelegální obchodování. Thajsko sice zakazuje obchod s kly dovezenými z Afriky, ale se slonovinou z domácích slonů se smí obchodovat legálně.

Budeme ti tedy v boji za legální slonovinu držet palce, Leo!

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, hollywoodské hvězdy, Leonardo DiCaprio fotky, Leonardo DiCaprio foto, Leonardo DiCaprio angažovaný, Leonardo DiCaprio obchod se slonovinou, Leonardo DiCaprio aktivista, Leonardo DiCaprio slonovina, Leonardo DiCaprio Thajsko, Leonardo DiCaprio kampaň
TOPlist