Šok: Jiří Pomeje skončil na hodinu ve VIP zprávách!

21.02.2013

Tak to nás teda Prima Family pěkně naštvala! Takhle se zachází s největším žijícím moderátorem? Jiří Pomeje (48), který na konci loňského roku ukončil své působení na Frekvenci 1, nyní dostal padáka i jako moderátor VIP zpráv a tím pádem je opět zcela bez příjmů!

Jiří Pomeje
Zdroj: TV Prima

Jiří Pomeje (48) svůj náhlý, nesmyslný a překvapivě rychlý vyhazov médiím již potvrdil, ale detaily, resp. důvody výpovědi nechtěl zatím blíže komentovat. Moderátor a herec uváděl pořad o celebritách od března roku 2012, tedy skoro jedenáct měsíců.

Čtěte také

Podle bulváru prý byl vedení televize dlouhodobě nespokojené s jeho způsobem moderování a navíc mu prý předhazovalo klesající sledovanost.

"Pomíkovo bulvární okénko" bylo asi prostě moc kontroverzní anebo moc dobrý. A to se Jirka přitom tolik snažil! Pamatujete ještě, jak jednou moderoval v neoprenu? Ach, to byla legrace ...

Čtěte také

Smutné je, že Jiří Pomeje, který ještě před půl rokem působil hned ve dvou médiích, je opět bez práce. Vrátí se tedy zase ke starému životu profesionálního loosera-celebrity. A to se herec chtěl v létě oženit! Tak na to může zapomenout!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
8 antifanoušků
Celebrity:
Jiří Pomeje

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, herci, youtube video, youtube com, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, Jiří Pomeje fotky, jiří pomeje sex, Jiří Pomeje foto, Jiří Pomeje televize, celebrity na mizině, čeští smolaři, Jiří Pomeje pozérství, Jiří Pomeje VIP zprávy, Jiří Pomeje TV Prima, Jiří Pomeje moderování, Jiří Pomeje humor, Jiří Pomeje nespokojený, Jiří Pomeje naštvaný, Jiří Pomeje Prima Family, Jiří Pomeje výpověď z televize, Jiří Pomeje vyhazov z televize
TOPlist