5 případů nejpodivnějšího chování celebrit

27.03.2019

Sláva je jak známo vrtkavá dáma. Pokud jí máte málo, snažíte se jí ze všech sil získat víc a pokud jí máte hodně, může vám stoupnout do hlavy. Tak to alespoň platí u celebrit všeho druhu. Některým z těchto hvězd sláva natolik zatemnila mozek, že se na veřejnosti dopustili opravdu podivného chování. A to tentokrát nemluvíme o jejich násilných eskapádách. O těch jsme totiž psali už dříve.

Tentokrát máme na mysli chování, které se nedá popsat jinak, než prostě divné. Jakoby tyto hvězdy nevěděly, co se sluší a patří. Šlo zkrátka o momenty, ve kterých těmto celebritám přestal fungovat mozek stejným způsobem, jako funguje obyčejným lidem. Ačkoliv se z těchto stavů většina z nich později dostala, jsou i tací, kterým toto podivné chování zůstalo.

5. Britney Spears a její holá hlava

První výstřední celebrita na našem dnešním seznamu není hercem, jak je u nás zvykem, ale americkou zpěvačkou, která stojí za hity jako Hit Me Baby One More Time, Oops… I Did It Again nebo Toxic. Touto zpěvačkou je samozřejmě Britney Spears (37), která má za sebou nejeden veřejný skandál včetně útěku od autonehody a boje o práva na výchovu jejích dětí.

Snad nejznámější skandál této zpěvačky však přišel v roce 2007, kdy se v médiích objevily její fotky, na kterých měla místo dlouhých blond kadeří úplně holou hlavu. Tyto fotografie se objevily téměř všude a její hudební kariéra utrpěla velkou ránu, ze které se Spears dodnes nedokázala „oklepat“.

Když o svém zvláštním rozhodnutí oholit si hlavu později mluvila v médiích, popsala jej jako způsob, kterým přemohla své tehdejší démony uvnitř její vlastní hlavy. Od té doby dělá Britney vše proto, aby si napravila svou reputaci a stala se příkladnou matkou svých dvou synů.

4. Cage z jiné dimenze

O tom, že je Nicolas Cage (55) výstřední chlapík, asi nemusíme přesvědčovat nikoho. Stačí se jen podívat na jeho snímky a hned vám dojde, že nejde o úplně obyčejného člověka. Nejlepším důkazem jeho nevyrovnanosti je nejspíš jeho téměř maniakální výkon v komiksovém filmu s názvem Ghost Rider 2.

Mimo jeho povahy existuje ještě jeden důvod pro jeho, řekněme, neobyčejný výkon v roli kaskadéra, který zaprodal svou duši ďáblu. Údajně totiž pro to, aby se do role vžil, podstupoval zvláštní Afro-karibský rituál, který je znám jako „Noveau Shamanic“. Před natáčením si na obličej nanášel barevnou masku a do svého kostýmu si všíval různé prastaré egyptské symboly.

Tímto způsobem do sebe prý dokázal vtáhnout duši někoho z jiné dimenze a herec měl pak vyzařovat „auru děsu“. Z filmu to opravdu působí tak, že je Cage něčím posedlý, ale jen těžko dokážeme posoudit, jestli nejde jen o další z jeho zvláště poutavých, ale přesto velmi podivných hereckých výkonů. Jestli mu však tento rituál skutečně dopomáhá k jeho ikonické podivnosti, říkáme jen houšť!

3. Van Damme vs. Segeal

Devadesátá léta byla pro spoustu celebrit jedním velkým večírkem plným sexu, alkoholu a nepopsatelného množství drog. Jednou z těchto celebrit byl i známý filmový bojovník Jean-Claude Van Damme (58), o kterém bylo známo, že dokázal během jediného večírku vyšňupat deka kokainu, zúčastnit se automobilové nehody a zbytek večera strávit v nočním klubu.

Právě tohle drogové opojení herce pravděpodobně dovedlo i k jeho vyprovokovanému souboji s další hvězdou bojových filmů – Stevenem Seagalem (66). K tomu mělo dojít v domě Sylvestera Stallonea (72), poté, co Seagal po několikáté prohlásil, že by belgického svalovce kdykoliv přepral. Van Damme se proto sebral a svého kolegu vyzval k souboji.

Seagalovi se z pěstní potyčky podařilo nějakým zázrakem vykroutit a odjet do jednoho z klubů v Miami. Van Damme se však nenechal tak snadno odbýt a svého kolegu z branže dál pronásledoval. Před klubem ho k souboji vyzval znovu, ale Seagalovi se opět podařilo záhadným způsobem zmizet. Z toho plyne ponaučení, že pokud si sebou opravdu nejsme jistí, neměli bychom provokovat belgické svalovce se zbytky kokainu u nosu.

2. Tom Cruise štěstím bez sebe

Následující chování slavného herce se skutečně nedá popsat jiným slovem než „divné“. Došlo k němu v roce 2005, když Tom Cruise (56) přijal pozvánku do talk show americké moderátorky Oprah Winfrey (65). Už jsme viděli celou řadu krásných a dojemných vyznání lásky, ale tohle bychom mezi ně rozhodně nezařadili.

Když se totiž Oprah Cruise zeptala na jeho tehdejší přítelkyni Katie Holmes (40), kterou si o rok později vzal, rozhodl se herec pro netradiční vyjádření svých citů. Vylezl totiž na moderátorčinu pohovku a začal na ní skákat do vzduchu. V šoku zůstali nejen diváci, ale i samotná moderátorka pořadu, která se s takovým chováním ve své show snad nikdy nesetkala. Nejenže je to opravdu zvláštní způsob vyznání lásky, ale skákat po cizích gaučích? To se prostě nedělá.

Zanedlouho po jeho veřejném výstupu v Oprah Show se herec navíc veřejnosti svěřil s tím, že je zarytým scientologem a jeho image fešáckého mladíka se postupně začala proměňovat ve výstředního podivína.

1. Wesley "Blade" Snipes

Poslední výstřednost světové celebrity, kterou jsme si pro vás nechali na úplný závěr dnešního článku, je zároveň tou nejpodivnější. Týká se amerického herce Wesleyho Snipese (56), kterého kromě jeho křížků se zákonem a tříletého pobytu ve vězení můžete znát i z filmů jako Expendables: Postradatelní, Demolition Man nebo komiksové série s názvem Blade.

Právě třetí film ze zmíněné superhrdinské série je důvodem, proč se Snipes objevuje v dnešním článku. Při natáčení posledního dílu trilogie totiž většinu času, kdy nebyl na place, trávil ve svém přívěsu, kde nonstop kouřil marihuanu. Všichni členové štábu jej museli oslovovat jako Blade a s režisérem navíc komunikoval jen skrze krátké vzkazy, které také podepisoval jménem své postavy.

To bylo možná dobře, jelikož se režiséra Davida S. Goyera (53) pokusil při jedné z mála jejich osobních setkání uškrtit. Asi se moc nemůžeme divit tomu, že Goyer na Blade: Trinity nevzpomíná zrovna s láskou.

(tod)

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Nicolas Cage, Tom Cruise, Jean-Claude Van Damme, Britney Spears

Filmy:
Demolition Man, Blade: Trinity, Ghost Rider 2

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
americké zpěvačky, skandály celebrit, američtí herci, legendy akčního filmu, skandály slavných hvězd, Nicolas Cage zajímavosti, Nicolas Cage skandály, Nicolas Cage Ghost Rider, Britney Spears oholení hlavy, Britney Spears skandály, Jean Claud Van Damme skandály, Jean Claud Van Damme zajímavosti, výstřednosti celebrit, Britney Spears deprese, Britney Spears zajímavosti
TOPlist