5 nejznámějších násilných výbuchů celebrit

17.02.2019

Každý z nás má určitou hladinu trpělivosti, která když přeteče, začnou se dít věci. Za své výbuchy se pak později většinou stydíme, ale tou dobou už bývá pozdě na nějakou lítost. Pokud jsou tyto excesy pouze slovní, jde celá situace ještě ustát, ale pokud se při tom člověk uchyluje k násilí na ostatních, jde okamžitě všechna legrace stranou.

Možná se budete divit, ale do takových situací se čas od času dostávají i hollywoodští herci a jiné světoznámé celebrity. Jejich psychika je často pod neustálým náporem dotěrných fanoušků a všetečných fotografů, že jim občas přeskočí a svůj vztek si na někom musí vylít. My vám teď přinášíme pět násilných výbuchů, kterých se celebrity dopustily.

5. Conor McGregor

Jestli existuje nějaký druh celebrit, které si rozhodně nechcete naštvat, jsou to profesionální zápasníci. Snad tím nejznámějším, kterého znají i ti, kteří o tento sport nejeví sebemenší zájem, je původem irský šampion smíšených bojových umění Conor McGregor (30). Jeho násilné extempore je nejen prvním, které vám dnes chceme představit a zároveň tím nejmladším, o kterých se v rámci dnešního seznamu dozvíte.

Došlo k němu totiž teprve v dubnu loňského roku, když se McGregorův kamarád Artem Lobov (32) dostal do šarvátky s dalším zápasníkem jménem Khabib Nurmagomedov (30). O dva dny později se McGregor rozhodl svého zápasnického kolegu podpořit a vydal se k autobusu Nurmagomedova, ve kterém byla kromě Rusa i několik dalších bojovníků.

McGregor k autobusu přiběhnul a jeho oknem prohodil kovový vozík, který ležel v garáži, kde byl autobus zaparkovaný. Během tohoto útoku zranil dva zápasníky, což mu vysloužilo zdlouhavý soudní proces. Nakonec byl nucen zaplatit jen pokutu v hodnotě padesáti tisíc dolarů a vězení se úplně vyhnul.

4. Alec Baldwin

O neustálých konfliktech Aleca Baldwina (60) jsme už v minulosti psali v článku o celebritách, které porušily zákon před kamerou. Jeho nenávist k bulváru je snad ještě známější než jeho filmové role, a to už je co říct.

Příkladem za všechny může být i konflikt, do kterého se Baldwin dostal v roce 2013, kdy se se svou manželkou procházeli po Greenwichi (jedna z čtvrtí v New Yorku, pozn. red.), když si pár všiml fotografů, kteří je při jejich procházce pronásledovali. S jedním si vyměnil několik nehezkých slov a druhého chytil za límec a mrštil s ním na kapotu auta.

Přestože z této roztržky existují důkazní fotografie a obě strany zavolaly k jejich konfliktu policii, nikdo z nich nakonec nepodal žádnou žalobu.

3. Eminem

Ani slavný rapper Eminem (46) není v souboji žádný „ořezávátkem“. Za svou bohatou kariéru si vyzkoušel celou řadu násilných střetů, ale pro dnešní seznam jsme vybrali jeho střet z roku 2000. V červnu tohoto roku si totiž Eminem všiml vyhazovače jednoho z michiganských barů, jak líbá jeho tehdejší ženu Kimberly Ann Scott.

Eminem neváhal a na vyhazovače se okamžitě vrhnul a začal ho mlátit hlava nehlava. Jenže k tomu nevyužíval jen své ruce, ale i střelnou zbraň. Ačkoliv jeho pistole nebyla nabitá, u soudu mu tato okolnost moc nepřilepšila. I když za tento incident nešel do vězení, vysloužil si dvouletou podmínku a pokutu v hodnotě 100 000 dolarů.

2. Chris Martin

Zpěváka Chrise Martina (41) můžete znát z jeho kapely Coldplay, která se proslavila svým poměrně klidným alternativním rockem. Zdá se, že je však Martin klidný pouze na podiu, jak ostatně dokazuje jeho konflikt s paparazzi fotografem z roku 2008.

Zpěváka a jeho tehdejší ženu Gwyneth Paltrow (46) totiž před nemocnicí obklíčili dotěrní fotografové, kteří na ně doráželi s cílem získat nějakou šokující fotografii páru. Paltrow totiž byla před tím hospitalizována a do nemocnice musela být odvezena na kolečkovém křesle. Bulvár měl samozřejmě velký zájem zjistit o zdravotním stavu herečky co nejvíce, a tak do terénu vyslal dva paparazzi, kteří měli posbírat materiál.

Jejich chování však viditelně rozrušený Martin neunesl a jednoho z paparazzi shodil na zem a pokusil se mu sebrat jeho fotoaparát. Martinova reakce je pochopitelná, ale přeci jen se dala celá situace řešit jinak. Když jste ale pod neustálým dohledem hledáčků fotoaparátů, občas své pocity zkrátka musíte ventilovat. Tím spíš, když je v ohrožení zdraví vaší ženy.

1. Russell Crowe

Nezkrotný temperament novozélandského herce Russella Crowe (54) je skutečně proslulý. Hvězda filmů jako je Gladiátor, Americký gangster nebo muzikáloví Bídníci pro ránu nejde daleko. Pro dnešní článek jsme však vybrali incident, ve kterém nefigurovala jen tvrdost jeho pěstí, ale síla celé hercovy paže.

Jde o situaci, ke které došlo v roce 2005 v jednom z luxusních hotelů na newyorském Manhattanu. O co šlo? Crowe po tamějším recepčním mrštil hotelový telefon. Údajně se totiž snažil ze svého pokoje kontaktovat svou rodinu v Austrálii, ale když spojení selhalo a recepční o jeho stížnost nejevil sebemenší zájem, došel na recepci a zaměstnanci hotelu hodil telefon do obličeje.

Ten herce později žaloval a Crowe se tak definitivně zařadil mezi „hollywoodské mlátičky“. Celou aféru později označil jako nejhorší moment své kariéry a je jasné proč. Z hercovy agresivní povahy si od té doby celý filmový svět, a nešetřili ho ani tvůrci South Parku.

(tod)

Celebrity:
Chris Martin, Eminem, Russell Crowe, Alec Baldwin

Filmy:
8. míle, Gladiátor, Americký gangster, Bídníci

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
rvačky, rvačky celebrit, zápasníci, násilné celebrity, Alec Baldwin žena, násilní herci, Chris Martin rvačka, Chris Martin kapela, Eminem rvačky, Eminem bývalá žena, Russel Crowe násilí, zápasníci MMA, Alec Baldwin hádky, Alec Baldwin rvačky
TOPlist