Zpěvačka Patricie přichází s novým klipem a zve na křest!

02.12.2013

Svérázná písničkářka natočila nový klip k písni Anděl, který částečně vznikal během úspěšného turné Lucie Bílé, kde Patricie vystupovala jako předskokanka. „Turné jsem si nesmírně užila, s kapelou jsme měli pro lidi půl hodinové vystoupení, což bylo relativně hodně času na to, abychom je dokázali strhnout.“

Patricie
Zdroj: Promo

Písnička Anděl je asi má vůbec nejosobnější píseň. Většina písní, ke kterým jsem točila klip, byla rozverná. Už ale nemám chuť se snažit lidi za každou cenu roztancovat. Chci se jim ukázat taková, jaká opravdu jsem.“ Klip proběhl ve spolupráci s týmem Mikea Samira a Matěje Chlupáčka, nejmladšího tuzemského režiséra, autora celovečerního filmu Bez Doteku.

Čtěte také

Momentálně se připravuje na výjimečný koncert, který bude spojen s křtem nového CD Iris. Křest proběhne 2. prosince v klubu Loop Jazz club v Občanské plovárně od 20 hodin. Jako speciální hosté vystoupí violoncellistka Terezie Kovalová, známý zpěvák Boris Carloff, který kromě Kryštofa či kapely Charlie Straight produkoval i desku samotné Patricie, a také hudební masakér Jarda Konáš.

Před prosincovým křtem Patricie pro své fanoušky připravila malý dárek. Na svém bandzone i youtube kanálu uveřejnila všechny písničky ze svého CD Iris.V době internetu člověk stejně nic neututlá,“ směje se zpěvačka po uspěšně zakončeném turné.

Čtěte také

Turné s Lucií Bílou mě neuvěřitelně posunulo a nakoplo. Když jsme ale třeba ve dvě ráno přijeli z koncertu domů, zalezla jsem si pod peřinu a dívala jsem se do tmy. Byla jsem ráda, že můžu být sama,“ popisuje textařka a skladatelka odvrácenou část Černobílého turné.

Patricie, která na hudební scénu vstoupila poprvé ve svých osmnácti letech jako host Xindla X, má na svém kontě již dvě desky. Deska Obamamania sklidila příznivé přijetí jako od kritiků, tak od veřejnosti, svým hitem Obama na sebe poukázala díky schopnosti napsat chytrý text a chytlavou melodii.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Patricie

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, youtube video, youtube com, debutové album, debutová deska, Patricie video, Patricie foto, Patricie videoklip, Patricie album, písničkářky, české písničkářky, Patricie křest desky, Patricie křest alba, Patricie deska, Patricie fotky, Patricie Iris, deska Iris, album Iris, Patricie Anděl
TOPlist