Zpěvačka Patricie pokřtila desku Obamamania!

13.06.2011

Talentovaná zpěvačka Patricie včera pokřtila své debutové album! V klubu Malostranská beseda jej pomáhali "přivést na svět" zpěvák Ivan Hlas a pánové z populární kapely Nightwork!


Patricie s kytarou!
Foto: ShowBiz.cz

Mladá zpěvačka jménem Patricie (19), jejíž hity Obama a Pán Bůh v současné době sviští českými rádii, včera zažila svůj velký den. V pražském klubu Malostranská beseda se totiž konal koncert spojený s křtem jejího debutového alba s názvem Obamamania. Patricie si k tomuto slavnostnímu aktu přizvala široké příbuzenstvo, své přátele a také několik kolegů - muzikantů.


Patricie a členové její kapely!
Foto: ShowBiz.cz

Zpěvačka zazpívala písně, k nimž si skládá hudbu i texty, a to včetně hitu Obama. Během ní se na pódiu objevil muž v masce amerického prezidenta, čímž dodal písni "punc autenticity". Patricie vystoupila nejen za doprovodu své kapely, ale také po boku svých hostů - nevidomého harmonikáře Radka Žaluda a zpěváka Ivana Hlase. Vystoupení s těmito dvěma interprety patřilo k nejsilnějším zážitkům celého večera.


Patricie a Barack Obama při společném duetu!
Foto: ShowBiz.cz

Na závěr koncertu Patricie zazpívala na melodii písně Ivana Mládka Jožin z bažin lehce provokativní a aktuální píseň Bin Ládin, která pojednávala o skonu nejslavnějšího teroristy světa. Zpěvačka, která jeden čas žila v USA, se tak po kauze "popularity amerického prezidenta" vyjádřila k dalšímu ožehavému tématu.

Čtěte také


Právě Ivan Hlas a pánové ze skupiny Nightwork - Jan Maxián a František Soukup - pak po koncertě pokřtili album Obamamania pitnou vodou, čímž chtěli naznačit, že hudebníci se obejdou i bez alkoholu.


Album Obamamania pokřtil Ivan Hlas a část kapely Nightwork!
Foto: ShowBiz.cz

Zpěvačka, která "v civilu" studuje humanitní vědy, se objeví během léta na několika hudebních festivalech - Benátská noc, Colours of Ostrava, Mikulov nebo Přeštěnice. V nejbližší době ji budeme moci vidět 23. června v pražském klubu Ambrozie.Patricie si splnila v zásadě vše, co žena v jejím věku může mít - vystupuje na koncertech se svou kapelou, vydává debutové album a píší o ní média. Ale existuje ještě jedno nesplněné přání - chtěla by si zazpívat s Tomášem Klusem! Ano, to je poslední věc, která jí chybí ke štěstí. Otázka na závěr zní: Zvedne Tomáš Klus hozenou rukavici? :-)

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Jan Maxián, Ivan Hlas, Tomáš Klus, František Soukup, Patricie, Barack Obama

Interpreti:
Xindl X, NightWork

Kategorie:
Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, videoklip, české zpěvačky, youtube, zpěváci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, barack obama, nové album, nová deska, debutové album, debutová deska, Patricie, Patricie obama, Patricie video, Patricie foto, Patricie photo, Patricie videoklip, Patricie album, Patricie Obamamania, album Obamamania, Obamamanie, Obamamania, nové zpěvačky, písničkářky, české písničkářky, Ivan Hlas foto, Malostranská beseda, Patricie koncert, Patricie křest desky, Patricie křest alba, Patricie deska, Patricie zpěv, Patricie kapela, Ivana Hlas photo
TOPlist