Zpěvačka Patricie pokřtí svou novou desku Iris!

30.11.2013

Talentovaná písničkářka pokřtí své album v pondělí 2. prosince v klubu Loop Jazz Club na Občanské plovárně! Patricie, která nedávno předskakovala Lucii Bílé na jejím Černobílém turné, zve na tuto událost, která začíná ve 20 hodin, všechny své fanoušky a příznivce!

patricie
Foto: Promo

Zpěvačka Patricie, která na sebe upozornila už před dvěma lety albem Obamamania a písní Obama, si na křest své desky pozvala vybrané hosty. Slavnostní akt svou přítomností ozdobí Terezie Kovalova, producent a zpěvák Boris Carloff a hudební novinář a "masakér" Jarda Konáš.

Druhá deska Iris, na které najdete celkem dvanáct písní, je Patriciiným posunem k větší volnosti, vyzrálosti a autenticitě. Novinku produkoval právě Boris Carloff, který také definoval novou tvář nadané interpretky a z přemýšlivé písničkářky udělal takřka popovou zpěvačku.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Patricie

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, youtube video, youtube com, debutové album, debutová deska, Patricie video, Patricie foto, Patricie videoklip, Patricie album, písničkářky, české písničkářky, Patricie křest desky, Patricie křest alba, Patricie deska, Patricie fotky, Patricie videopozvánka, Patricie Iris, deska Iris, album Iris
TOPlist