Wesley Snipes byl propuštěn do domácího vězení!

07.04.2013

Americký herec se konečně dočkal a poslední čtyři měsíce svého trestu stráví na relativní svobodě! Wesley Snipes (50), který původně dostal tři roky za daňové úniky, bude pobývat v tzv. domácím vězení!

Wesley Snipes
Zdroj: nicolas genin, wikipedia.org

Wesley Snipes (50), který do basy s nejnižším stupněm ostrahy nastoupil koncem roku 2010, měl být podle rozsudku propuštěn v červenci 2013. Díky příkladnému chování ale stráví zbytek trestu - tedy čtyři měsíce - v pohodlí svého domova, kde ho bude hlídat tzv. sledovací náramek.

Čtěte také

Hvězda filmové série Blade byl odsouzen už v roce 2008 za to, že se od roku 1999 vyhýbal placení daní a státu odvedl ze svých příjmů sakra málo! A něco takového Spojené státy americké neodpouštějí a tvrdě trestají bez ohledu na, že jde o hollywoodského herce!

Čtěte také

Wesley Snipes, který prý za devět let vydělal v přepočtu až 720 milionů korun, měl totiž zhruba 285 milionů "věnovat" státu. Jenže to se nestalo, a tak akčního hrdinu čekal soud a série neúspěšných odvolání, a následně výkon trestu. A nyní se horko těžko bude vracet zpět do šoubyznysu ...

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Wesley Snipes

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, Wesley Snipes video, Wesley Snipes foto, Wesley Snipes vězení, Wesley Snipes odsouzení, odsouzení herci, Wesley Snipes daňové úniky, Wesley Snipes proces, Wesley Snipes fotky, Wesley Snipes výkon trestu, Wesley Snipes domácí vězení, Wesley Snipes propuštění z vězení
TOPlist