Vojtěch Dyk: Opravdu byl vyhozen z Národního divadla?

11.02.2012

Populární umělec údajně dostal padáka ze Zlaté kapličky, ale on sám to v médiích prezentuje trochu jinak! Vojtěch Dyk (26) totiž odmítl verzi o vyhazovu, neboť prý odešel ze své vlastní vůle! Dobře, Vojto, a teď ještě řekni tu o Sněhurce!

Vojtěch Dyk
Zdroj: ShowBiz.cz

Vojtěch Dyk (26) byl i přes svou bezmeznou popularitu, kterou má zejména mezi mladými děvčaty, údajně vyhozen z Národního divadla, kde exceloval v několika rolích. Vedení divadla bylo prý delší dobu nespokojené s tím, že zaneprázdněný herec a zpěvák neustále měnil termíny, kdy může účinkovat a kdy se mu to nehodí. A když to udělal po stopadesáté, došla řediteli trpělivost!

Čtěte také

Dívčí idol, kterému nechybí zdravá drzost, má ovšem jinou verzi, jak se to seběhlo. Bohémský Vojtěch totiž nechtěl být na ničem závislý, a proto z "Nároďáku" dobrovolně odešel. Chce prý méně pracovat a více si užívat života. No, ať zkusí říct lidem na pracáku, jistě ho za tuto myšlenku pochválí. :-)

Herec plánuje, že až v květnu z divadla definitivně odejde, bude se svou přítelkyní hodně cestovat. A to Tatiana Vilhelmová (33) jistě ocení. Vojtěch Dyk by však měl vědět, že bez práce nejsou koláče a že kapela Nightwork ho nebude živit navěky!

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Vojtěch Dyk

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, herci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, čeští herci, hudebníci, čeští hudebníci, národní divadlo, Vojtěch Dyk foto, Vojtěch Dyk TV Nova, Vojtěch Dyk role, Vojtěch Dyk seriál, Vojtěch Dyk propagace, Vojtěch Dyk pokuta, Vojtěch Dyk neplnění povinností, Vojtěch Dyk fotky, Vojtěch Dyk divadlo, Vojtěch Dyk Národní divadlo, Vojtěch Dyk spor s divadlem
TOPlist