Vojtěch Dyk naštval svou nečinností TV Nova!

18.08.2011

Vojtěch Dyk (26) se odmítá zúčastnit akcí propagujících seriál Soukromé pasti! Zpěvák a herec účinkuje v nové řadě oblíbeného cyklu, kterou TV Nova odvysílá na podzim, ale nechce se kvůli televizi přetrhnout!


Vojtěch Dyk má jiné starosti, než propagovat seriál ...
Foto: ShowBiz.cz, jbj-film.cz

Vojtěch Dyk (26), jehož pracovní vytíženost se mu vymstila v minulých týdnech, kdy na koncertě zkolaboval, možná nebude mít za pár let práci žádnou. Alespoň TV Nova ho už zřejmě příště "nezaměstná", protože mladý rebel odmítá chodit na akce spojené se seriálem Soukromé pasti a všechno je mu prý úplně jedno!

Čtěte také


TV Nova však může tuto absenci vyřešit tím, že zpěvákovi za neplnění povinností udělí pokutu až 100 tisíc korun, což jí umožňuje smlouva, kterou s ní uzavřel. A to by nemuselo být zrovna příjemné!

Důvodem, proč Vojtěch Dyk vynechává propagační akce, ovšem může být také jeho chatrný zdravotní stav či nemoc jeho partnerky, herečky Tatiany Viilhelmové (33). Tak snad bude televize velkorysá a mladíkovi odpustí. Vždyť on už to nikdy víckrát ... čestné slovo!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Vojtěch Dyk

Filmy:
Soukromé pasti

Interpreti:
NightWork

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, herci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, čeští herci, TV Nova, hudebníci, čeští hudebníci, seriál TV Nova, Vojtěch Dyk foto, Vojtěch Dyk photo, Vojtěch Dyk TV Nova, Vojtěch Dyk televize, Vojtěch Dyk role, Vojtěch Dyk Soukromé pasti, seriál Soukromé pasti, Vojtěch Dyk seriál, Vojtěch Dyk spor s Novou, Vojtěch Dyk propagace, Vojtěch Dyk pokuta, Vojtěch Dyk neplnění povinností
TOPlist