Vilma Cibulková a Miroslav Etzler ukončili manželskou krizi rozvodem!

14.05.2013

Herecký pár, jejichž vztah byl narušen nevěrou jednoho z nich, si včera u soudu řekl Adieu! Vilma Cibuková (50) a o dva roky mladší Miroslav Etzler (48) byli prakticky dva roky v permanentní krizi, která začala v okamžiku, kdy na herce praskl románek s hereckou kolegyní Radkou Pavlovčinovou.

miroslav
Vilma Cibulková a Miroslav Etzler
Foto: Česká televize

Vilma Cibulková (50) a Miroslav Etzler (48), kteří se vzali tajně v únoru 2003, spolu nežili už minimálně rok, a tak rozvod byl jen otázkou času. Fakt, že nejsou manželé, potvrdil médiím sám herec, který v roce 2011 vlastně zavinil, že jejich dlouholeté manželství zhynulo na úbytě.

Čtěte také

Miroslav Etzler byl totiž nachytán před dvěma lety bulvárem na tajné schůzce s o generaci mladší kolegyní ze seriálu Cesty domů. Radka Pavlovčinová (24) o jejich tajném vztahu hned začala vykecávat do médií, což se u manželky nesetkalo se zrovna velkým pochopením

Vima Cibulková nejprve vykopla nevěrníka z domu, pak ho zase vzala na milost, a potom ho zase a definitivně vyhodila. A do toho ještě řešila problémy s dcerou z prvního manželství, jež byla závislá na drogách ... No, jeden by se z toho zbláznil!

Čtěte také

Nevěrný herec nakonec přišel nejen o milenku, ale nyní také o manželku, což už je taková klasika v těchto případech. Chtěl mít všechno a nakonec nemá nic!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková, Miroslav Etzler

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, herci, čeští herci, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, rozvod celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler poměr, Miroslav Etzler vyhazov, Miroslav Etzler kopačky, Vilma Cibulková manžel, nevěra celebrit, Vilma Cibulková dcera, Vilma Cibulková fotky, Miroslav Etzler fotky, Miroslav Etzler konec vztahu, Miroslav Etzler rozvod, Vilma Cibulková rozvod
TOPlist