Vilma Cibulková a Miroslav Etzler se prý rozcházejí!

21.02.2012

Manželství dvou slavných herců je podle médií v troskách! Vilma Cibulková (48) a Miroslav Etzler (47), kteří jen zdánlivě přežili loňskou krizi způsobenou hercovou nevěrou, prý nakonec nenašli společnou řeč.

Vilma Cibulková
Zdroj: FAMU

Vilma Cibulková (48) udělala úklid v domácnosti, a nikoliv úklid ledajaký! Herečka vyhrázela některé nepotřebné a nepoužívané věci. Nejdřív vyhodila z domu drogově závislou dceru Šimonu, a pak po dlouhém rozvažování i manžela. Šlo zřejmě o generální úklid, který se normálně dělá před Vánocemi!

Čtěte také

Miroslav Etzler (47) moc dobře ví, proč dostal padáka! Minulý rok na jaře se pustil do románku se svou hereckou kolegyni ze seriálu Cesty domů. Radka Pavlovčinová (23) byla pro něj sice jen krátkodobým úletem, ale stejně mu u manželky pokazila reputaci. A tak i když se nám zdálo, že jeho nevěru manželství přečkalo, opak jest prý pravdou.

Čtěte také

Cibulková a Etzler společně vlastní herecký spolek Ansámbl, ale také tento jejich projekt se rozpadá. Jak symbolické! Společnost prý opustil režisér Petr Strnad, aby se mohl věnovat svým divadelním projektům. Ansámbl v únoru odehraje poslední představení a vypadá to, že poslední dějství čeká i manželství známých herců ...

Nejsme si jistí, kde se najednou vzaly spekulace o tom, že se manželé rozcházejí. Proč by Vilma Cibulková čekala rok na to, než jej vyhodí z domu? Naštěstí Miroslav Etzler si už jeden vyhazov zažil, takže ví, co se má v takovém případě dělat!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková, Miroslav Etzler

Filmy:
Cesty domů

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, nevěry celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler poměr, Radka Pavlovčinová foto, nevěra celebrity, Miroslav Etzler vyhazov, Miroslav Etzler kopačky, Miroslav Etzler na ulici, Vilma Cibulková vyhazov, Vilma Cibulková manžel, Vilma Cibulková dcera, Radka Pavlovčinová fotky, Vilma Cibulková fotky, Miroslav Etzler fotky, Miroslav Etzler konec vztahu
TOPlist