Radka Pavlovčinová vrací úder: Miroslav Etzler je prý špatný milenec!

12.07.2012

Bývalá slovenská milenka českého herce se nechala slyšet, že ji Miroslav Etzler (47) sexuálně neuspokojoval! Radka Pavlovčinová (23) tak svým prohlášením dokázala, že zhrzená milenka je horší než naštvaná manželka! 

Radka Pavlovčinová
Zdroj: Archiv TV Nova

Miroslav Etzler (47) má v současnosti podle bulváru novou přítelkyni Helenu (30), což se ale jeho předchozí milence zřejmě moc nelíbí a dává to jasně najevo.

Čtěte také

Slovenská herečka Radka Pavlovčinová (23), s níž měl herec krátký románek na jaře loňského roku a kvůli níž se rozešel s manželkou, se totiž v médiích s jistou dávkou ironie vyjádřila o sexuálních dovednostech pana Mirka. A bohužel ho zrovna nepochválila!

Miroslav Etzler
Zdroj: Falcon

Radka Pavlovčinová na otázku, zda je Miroslav Etzler v posteli králem, odpověděla, že rozhodně není a dodala, že už si na to vůbec nepamatuje a není to prý proto, že by snad od jejich románku uplynula moc dlouhá doba ... Alé!

Čtěte také

Takže podle ní je herec a manžel Vilmy Cibulkové sexuální břídil? No, fuj, tohle se přece nedělá - to je podpásovka, Radko!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Etzler, Radka Pavlovčinová

Filmy:
Cesty domů, Robin Hood, Robin Hood, Robin Hood

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, slovenské celebrity, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, miroslav etzler foto, slovenské herečky, nevěry celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler bulvár, Miroslav Etzler poměr, Miroslav Etzler vztah, Miroslav Etzler seriál, Radka Pavlovčinová milenec, Radka Pavlovčinová seriál, Radka Pavlovčinová vztah, Radka Pavlovčinová foto, nevěra celebrity, Miroslav Etzler kopačky, Radka Pavlovčinová fotky, Miroslav Etzler fotky, Miroslav Etzler milenecké schopnosti, Miroslav Etzler sex, Radka Pavlovčinová bulvár, Radka Pavlovčinová urážky, Miroslav Etzler urážky
TOPlist