Vilma Cibulková a Miroslav Etzler: Kvůli divadlu jdou spory stranou!

17.02.2011

Rozhádaní manželé Vilma Cibulková (48) a Miroslav Etzler (46) už spolu zase tráví veškerý čas! Herečka před pár dny vyhodila svého manžela kvůli jeho nevěře z domu! Společné závazky však nemohou zrušit ze dne na den!


Vilma Cibulková a Miroslav Etzler už zase bydlí spolu! Inu, není zbytí!
Foto: Česká televize

Vilma Cibulková a Miroslav Etzler spolu v pondělí odehráli představení s ironickým názvem Láskou posedlí v pražském Divadle Ungelt, které bylo domluvené dávno předtím, než herečka zjistila, že ji její muž podvádí.

Čtěte také


Po představení pak odjeli do donedávna ještě společného bydliště v Horních Počernicích a podle hordy paparazziů, kteří hlídkovali před domem, nakonec oba stále ještě manželé strávili společnou noc.

Je otázkou, zda Vilma Cibulková se nad svým manželem opravdu slitovala a odpustila mu. Poskytla mu dlouhodobý azyl nebo šlo jen o její dočasnou ztrátu soudnosti? Oba partneři mají totiž nasmlouvaná divadelní představení dlouho dopředu, a tak se prostě vzájemnému kontaktu nevyhnou.

Čtěte také


Miroslav Etzler po vyhazovu přespával u jednoho svého hereckého kolegy, protože jeho milenka Radka Pavlovčinová (22) bydlí v pronájmu se svojí kamarádkou a jejich domácí návštěvy zakazuje. Tak to vypadá, že jejich milenecký vztah nakonec ztroskotá na banalitě - nemají se kde scházet!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková, Zuzana Bydžovská, Miroslav Etzler, Radka Pavlovčinová

Filmy:
Cesty domů, Robin Hood, Robin Hood, Robin Hood

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, TV Prima, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, Miroslav Etzler photo, Vilma Cibulková photo, nevěry celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler bulvár, Miroslav Etzler paparazzi, Miroslav Etzler herečky, Miroslav Etzler cesty domů, Miroslav Etzler poměr, Miroslav Etzler vztah, Miroslav Etzler seriál, Radka Pavlovčinová milenec, Radka Pavlovčinová cesty domů, Radka Pavlovčinová milenka, Radka Pavlovčinová vztah, Radka Pavlovčinová photo, nevěra celebrity, Miroslav Etzler vyhazov, Miroslav Etzler kopačky, Miroslav Etzler na ulici, Cesty domů ukázka, Cesty domů video, Vilma Cibulková domov, Vilma Cibulková noc, Vilma Cibulková divadlo, společná noc, společně strávená noc
TOPlist