Miroslav Etzler to "dopracoval": Bydlí u kamarádů!

09.02.2011

Miroslav Etzler (46) kvůli hloupé nevěře přišel nejen o manželku, ale také o střechu nad hlavou! Milenka Radka Pavlovčinová (22) mu ubytování kupodivu neposkytla, a tak chudák herec musí bydlet u svého kamaráda.


Vilma Cibulková a Miroslav Etzler ve filmu Naděje! Má jejich vztah taky ještě naději?
Foto: FAMU

Miroslav Etzler (46) asi moc nepřemýšlel, když si "namlouval" svou milenku Radku Pavlovčinovou. Sex s ní bude asi skvělý, ale když nemá člověk kde spát, tak ho i myšlenky na sex rychle opustí. No, je pravdou, že muž většinou v takových věcech hlavou nemyslí, ale i tak měl herec důsledky svého činu více uvážit ...

Milenci Radka a Miroslav se v součanosti podle informací bulvárních deníků scházejí po hotelích a mladé herečce to zřejmě vyhovuje. Jenže jak dlouho je tohle provozorium bude ještě bavit?

Čtěte také


Vilma Cibulková, která po odhalení nevěry svého manžela vyrazila z domu, je tvrdá žena a tuhle zradu manželovi asi neodpustí. Miroslavova situace je o to tíživější, že dům je napsaný jen na Vilmu a ve firmě, kterou vlastní s manželkou, má jen třetinový podíl. Vilma je tak pánem situace!

Herec má v současné době přechodné bydliště u jednoho svého kamaráda, protože milenka mu azyl poskytnout odmítá. Ale i ten nejvěrnější přítel ho asi dlouho trpět nebude. Kam půjde pak?

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková, Zuzana Bydžovská, Miroslav Etzler, Radka Pavlovčinová

Filmy:
Cesty domů, Robin Hood, Robin Hood, Robin Hood

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, TV Prima, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, Miroslav Etzler photo, Vilma Cibulková photo, nevěry celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler bulvár, Miroslav Etzler paparazzi, Miroslav Etzler herečky, Miroslav Etzler cesty domů, Miroslav Etzler poměr, Miroslav Etzler vztah, Miroslav Etzler seriál, Radka Pavlovčinová milenec, Radka Pavlovčinová seriál, Radka Pavlovčinová cesty domů, Radka Pavlovčinová milenka, Radka Pavlovčinová vztah, Radka Pavlovčinová foto, Radka Pavlovčinová photo, nevěra celebrity, Radka Pavlovčinová video, Miroslav Etzler vyhazov, Miroslav Etzler kopačky, Miroslav Etzler na ulici, Cesty domů ukázka, Cesty domů video, Miroslav Etzler kamarád, Miroslav Etzler ubytování
TOPlist