Nevěrník Miroslav Etzler: Manželka Vilma ho vyhodila z baráku!

04.02.2011

Miroslav Etzler (46) skončil po odhalení nevěry s mladou herečkou na ulici! Jeho žena, herečka Vilma Cibulková (48) ho naprosto nekompromisně vyrazila z domu!


Vilma Cibulková a Miroslav Etzler ve filmu Zemský ráj to napohled! I jejich vztah byl kdysi ráj napohled!
Foto: Bontonfilm

Miroslav Etzler dostal včera manželky Vilmy Cibulkové kopačky kvůli údajné nevěře, jež se dopustil s mladší kolegyní. Chudák herec prý z domu odešel jen s batohem a kytarou. Kam asi šel?

Jeho milenkou má být herečka a jeho kolegyně ze seriálu TV Prima Cesty domů Radka Pavlovčinová (22), která by mohla být jeho dcerou! Vilma Cibulková se tak rozhodla na základě fotografií v bulvárních médiích, na kterých se její manžel s Raduškou líbá a dokonce ji osahává v jejich rodinném voze! No, to je tedy eklhaft!


Radka a Mirek ve vrcholné scéně seriálu! Takhle to asi nějak bylo i ve skutečnosti ...

Miroslav Etzler se prý do Radky Pavlovčinové zamiloval v okamžiku, kdy v rámci seriálu Cesty domů natáčeli scénu v night clubu. Radka alias Monika zde tancovala u tyče, což Mirka natolik vyrajcovalo, že se od ní nechal svést!

Čtěte také


Bulvární deník, který přispěl k tomu, že byla "tato nechutná nevěra" odhalena, si však není jistý, zda se naopak Cibulková neodstěhovala od Etzlera. Ale vzhledem k tomu, že dům, ve kterém pár bydlel, patří herečce, těžko se domnívat, že by se Vilma sama vyhodila na ulici ...

Miroslav Etzler si Vilmu Cibulkovou vzal v roce 2003 poté, co opustil svou předchozí manželku Zuzanu Bydžovskou. Inu, prostě jen přešel od jedné držitelky Českého lva ke druhé!

Najde ještě někdy Mirek svou "cestu domů", k Vilmě?

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková, Zuzana Bydžovská, Miroslav Etzler, Radka Pavlovčinová

Filmy:
Cesty domů, Robin Hood, Robin Hood, Robin Hood

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, TV Prima, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, Miroslav Etzler photo, nevěry celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler bulvár, Miroslav Etzler paparazzi, Miroslav Etzler herečky, Miroslav Etzler cesty domů, Miroslav Etzler poměr, Miroslav Etzler vztah, Miroslav Etzler seriál, Radka Pavlovčinová milenec, Radka Pavlovčinová seriál, Radka Pavlovčinová cesty domů, Radka Pavlovčinová milenka, Radka Pavlovčinová vztah, Radka Pavlovčinová foto, Radka Pavlovčinová photo, nevěra celebrity, Radka Pavlovčinová video, Miroslav Etzler vyhazov, Miroslav Etzler kopačky, Miroslav Etzler na ulici, Cesty domů ukázka, Cesty domů video
TOPlist