TOP 5 nejvíc sexy komiksových superhrdinek

29.07.2019

Stránky komiksů dávají jejich tvůrcům možnost vytvořit skutečně originální příběhy plné akce, napětí a emocí. Spletité děje a nepřemožitelní hrdinové však nejsou tím jediným lákadlem, které komiksy nabízejí. Pokud se totiž podíváte na to, jak v nich vypadají ženy, hned vám musí být jasné, proč se komiksové sešity především u dospívajících mužů těší takové oblibě. 

Většina ženských postav na stránkách komiksů je totiž neuvěřitelně sexy. Když k tomu navíc přidáte upnuté superhrdinské oblečky, které toho moc neskrývají, dostanete skutečně smrtící koktejl plný sexappealu. Dnes vám proto představíme pětici těch nejvíc sexy superhrdinek, které v komiksech najdete. 

5. Storm

Páté místo dnešního článku o těch nejžhavějších superhrdinkách obsadila krasavice, která původem pochází z africké Keni. Svůj život však téměř celý prožila ve Spojených státech, kde díky svým mimořádným schopnostem stala studentkou Xavierovy školy pro nadanou mládež. Jako většina mutantích studentů tohoto institutu se i ona později stala jedním z takzvaných X-Menů. 

Její hlavní superschopností je vedle nadlidské krásy i manipulace s počasím. Dokáže přivolat déšť, bouřky, vánice, ale i hurikány. Většina z vás už proto tuší, že máme na mysli StormStorm je afroameričankou, která si potrpí na černobílém šatníku. Upnuté kostýmky jí nejen zvýrazňují její ženské rysy, ale zároveň jí ladí i k husté bílé kštici. 

V původních filmech ze série X-Menkteré vznikaly kolem roku 2000 se do role Storm navíc převtělila krásná Halle Berry (52) a v nové sérii ji hraje mladičká Alexandra Shipp (28).  

4. Black Widow

Následující krásnou superhrdinku jsme do dnešního žebříčku museli zařadit už jen díky herečce, která ji ztvárňuje ve filmech od Marvelu. Bývalou ruskou špionku Natashu Romanoff s krycím jménem Black Widow totiž hraje nádherná Scarlett Johansson (34). Výběr této krásné herečky však nebyl pouhou náhodou, ale dobře promyšleným krokem. Black Widow je totiž uhrančivá i ve svých komiksech. 

Scarlett Johansson
Zdroj: Bontonfilm

Black Widow je sebevědomou agentkou, která své tělo využívá ve svůj prospěch. Díky svým křivkám dokáže pobláznit téměř kohokoliv a získat tak potřebné informace či čas na provedení zákeřného útoku. Obdobně jako většina žen dnešního seznamu nosí i tato superhrdinka malé černé oblečky, které ukazují víc, než by se ve slušné společnosti mělo.

3. Black Cat 

Jakožto bývalá atletka a roztleskávačka má Felicia Hardy ideální předpoklady pro to, stát se superhrdinkou. Naneštěstí nejsou její volby tak jednostranné, jak by si mohli obyvatelé New Yorku přát. Namísto toho, aby svou akrobacii, bojové techniky a magickou schopnost přinášet protivníkům smůlu využívala pro dobro veřejnosti, zneužívá je především pro svůj vlastní prospěch. 

Je totiž profesionální zlodějkou, která komplikuje život především Spider-Manovi. Její kriminální kariéra však není vytesána do kamene, a tak se ze superpadoucha Black Cat přeměnila v jakéhosi antihrdinu. Čas od času se totiž rozhodne připojit k hrdinům a bojovat proti silám zla. Sám pavoučí muž si s Feliciou nedokáže moc poradit, jelikož je i Black Cat jednou z jeho milostných aférek. 

I on si totiž za svůj život vyzkouší, jaké to je být s někým, kdo není jen stoprocentní klaďas jako MJ nebo Gwen Stacy. Její zločinecká povaha mu imponuje a jeho soudnosti moc nepomáhá ani její lesklý černý kostýmek, který drží vše na svém místě snad jen silou vůle. 

2. Emma Frost

Druhou příčku dnešního žebříčku získala další žena, která pochází z komiksů o mutantích hrdinech z týmu X-Men. Emma Frost alias Bílá královna začínala jako jeden z největších protivníků těchto superhrdinů, ale postupem času přehodnotila své chování a stala se jedním z předních členů X-Menů. 

Emma je silnou telepatkou a dokáže svou kůži proměnit v diamant, ale jak sama ráda prohlašuje, její nejsilnější zbraní je její tělo. Emma nemá sebemenší problém stávat se centrem pozornosti kamkoliv přijde, naopak jí to dělá dobře. Právě proto se její běžný úbor skládá jen z několika bílých látkových pruhů, které zakrývají skutečně jen to nejdůležitější. 

1. Catwoman

Pro první příčku musíme opustit komiksové studio Marvel a vítězství přiznat konkurenčnímu DC. První místo dnešního žebříčku totiž neobsadil nikdo jiný než záhadná antihrdinka, která se stala inspirací pro Black Cat. Jde o původní kočičí ženu, jejíž civilní jméno zní Selina Kyle a jejíž superhrdinské/superpadoušské alter ego je Catwoman. 

Prvenství jsme museli dát Catwoman, jelikož se v komiksech poprvé objevila v roce 1940, o téměř 40 let dříve než její protějšek od Marvelu. I Selina je zkušenou zlodějkou, která se čas od času stává partnerkou hlavního hrdiny komiksů – v jejím případě je to Batman 

Přestože má Catwoman většinu těla skrytou pod černým latexem, často má problémy s dopínáním zipu v oblasti hrudníku. Není se moc čemu divit. Catwoman je zároveň jednou z hrdinek, které se na stříbrném plátně objevily v podání několika různých hereček. Kromě té nejznámější verze, kterou ztvárnila Michelle Pfeiffer (60) se do role kočičí ženy převtělila i Anne Hathaway (36) a tu nejméně povedenou verzi Catwoman předvedla v sólovém filmu i Halle Berry. 

(tod) 

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Scarlett Johansson, Michelle Pfeiffer, Anne Hathaway, Halle Berry

Filmy:
Catwoman, X-Men

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Sexy herečky, Anne Hathaway role, Catwoman, sexy postavy, black widow, komiksové postavy, superhrdinky, Halle Berry filmy, sexy hrdinky, Halle Berry role, komiksové ženské postavy, Emma Frost, Storm, Storm postava, Catwoman herečky
TOPlist