Miroslav Etzler dal milence kopačky! Herečka to těžce nese!

25.03.2011

Herec Miroslav Etzler (46) ani sám netuší, že je ten největší "kruťák"! Jeho zhrzená a odkopnutá milenka Radka Pavlovčinová (22) mu totiž nemůže odpustit, že ji opustil!


Radka Pavlovčinová nemá moc důvodů se smát!
Foto: Archiv Radky Pavlovčinové

Miroslav Etzler, který je ženatý s Vilmou Cibulkovou, i přes první upřímnou zamilovanost nakonec dal přednost teplu rodinného krbu před nejistým životem s mladší ženou. Jenže totoo rozhodnutí jeho slovenská milenka Radka prostě nechápe, a tak dává srdceryvné rozhovory o tom, jak to těžce "vydejchává" a že je opravdu na dně.


Miroslav Etzler dělá, že Radku nezná!
Foto: TV Prima

Tisk si všímá, že Radka Pavlovčinová (22) navíc propadla jakémusi zoufalství, protože všude tvrdí, že seriál Cesty domů, díky kterému Mirka poznala, točí dál. Její postava ovšem ve skutečnosti ze seriálu vypadla, i když není vyloučeno, že se do něj zase někdy vrátí.

Čtěte také


Herečka však svůj odchod popírá a dělá, že neví o tom, že by měla skončit. Proč to dělá? Mirka jí to přece nevrátí ... I když různé zdroje naznačují, že tohle všechno je jen kamufláž a oba milenci se i dále stýkají. Tak kde je potom pravda?

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková, Miroslav Etzler, Radka Pavlovčinová

Filmy:
Cesty domů, Robin Hood, Robin Hood, Robin Hood

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, TV Prima, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, Miroslav Etzler photo, nevěry celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler bulvár, Miroslav Etzler paparazzi, Miroslav Etzler herečky, Miroslav Etzler cesty domů, Miroslav Etzler poměr, Miroslav Etzler vztah, Miroslav Etzler seriál, Radka Pavlovčinová milenec, Radka Pavlovčinová seriál, Radka Pavlovčinová cesty domů, Radka Pavlovčinová milenka, Radka Pavlovčinová vztah, Radka Pavlovčinová foto, Radka Pavlovčinová photo, nevěra celebrity, Radka Pavlovčinová video, Miroslav Etzler vyhazov, Miroslav Etzler kopačky, Miroslav Etzler na ulici, Cesty domů ukázka, Cesty domů video
TOPlist