Miroslav Etzler je kabrňák - má novou milenku!

10.07.2012

Herec, který nedávno odešel od své ženy, údajně žije s mladou podnikatelkou! Miroslav Etzler (47), jemuž nevěra s Radkou Pavlovčinovou (23) zničila vztah s manželkou Vilmou Cibulkovou (49), má už zase o několik let mladší přítelkyni!

Miroslav Etzler
Zdroj: TV Prima

Miroslav Etzler (47), který dostal na jaře 2012 kopačky, podle médií žije se svou novou partnerkou v jejím domě v Průhonicích u Prahy. Ačkoliv seriálová hvězda s blonďatou podnikatelkou údajně chodí teprve pět měsíců, jak vidno, už se k ní nastěhoval. Jakýpak s tím fraky, ne?

O sedmnáct lety mladší dáma jménem Helena (příjmení není důležité) je prý majitelkou luxusního butiku poblíž pražské Pařížské ulice, kde prodává italskou módu.

Čtěte také

Herec, který má od určité doby na bulvár pifku (my jsme mu ale nic neudělali), se k celé věci zatím nevyjádřil. V současné době totiž natáčí film ve Finsku, takže nemá čas reagovat na naše všetečné dotazy.

Ale vybral si dobře, chlapec - bydlí v pěkným baráku a díky slečně Heleně bude mít vždycky co na sebe!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Etzler

Filmy:
Cesty domů

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, TV Prima, miroslav etzler foto, nevěry celebrit, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler bulvár, Miroslav Etzler paparazzi, Miroslav Etzler cesty domů, Miroslav Etzler poměr, nevěra celebrity, Miroslav Etzler kopačky, Miroslav Etzler fotky, Miroslav Etzler nová milenka, Miroslav Etzler podnikatelka, Miroslav Etzler nový vztah, Miroslav Etzler nová partnerka, Miroslav Etzler nová přítelkyně
TOPlist