Petr Čtvrtníček a Jiří Lábus budou dražit botu Jaruš Hanušové!

12.11.2013

Podle obou komiků totiž herečka po amputaci diabetické nohy botu stejně už nepotřebuje! Petr Čtvrtníček a Jiří Lábus vydraží střevíček Jaroslavy Hanušové v rámci představení nazvaného Ivánku, kamaráde, můžeš pomoct Jaruš? Vždyť sranda musí být, i kdyby vám nohu řezali, ne? :-)

labus
Jiří Lábus, Jaroslava Hanušová a Petr Čtvrtníček

Foto: Profimedia.cz

Jaroslava Hanušová (64) si nežije zrovna na vysoké noze a po zákroku, kdy jí lékaři museli amputovat nohu, je na tom zdravotně ještě hůř. Herečka trpící silnou cukrovkou má ale štěstí v neštěstí - má dva dobré kamarády, kteří jsou ochotni pro nic něco udělat a nic za to nechtějí ...

Čtěte také


Dva klauni Jiří Lábus (63) a Petr Čtvrtníček (49) se rozhodli, že uspořádají pro svou kamarádku speciální večer s názvem Ivánku, kamaráde, můžeš pomoct Jaruš? Součástí akce bude i dražba boty Jaroslavy Hanušové, která se nejvíce proslavila jako Jaruš z pořadu Možná přijde i kouzelník.

Mimořádné představení se uskuteční 12. prosince od 20 hodin v pražské Malostranské besedě. Pánové Lábus a Čtvrtníček spolu se symfonickým orchestrem Bezdrev odehrají svůj kultovní kus (ovšem lehce modifikovaný kauzu Jaruš) a následnou afterparty ozdobí kapela Buzerant a sesterská sestava Komorous.

Čtěte také

Výtěžek z večera poputuje na nákup invalidního vozíku a zdravotních pomůcek pro Jaroslavu Hanušovou. Tak přece jenom to hoši myslí v dobrém a nejde jim o žádný morbidní humor, jak tvrdí ty mrdky novinářský! To by člověk blil, Jiříku!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Petr Čtvrtníček, Jiří Lábus, Jaroslava Hanušová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, komici, české herečky, herci, čeští herci, čeští komici, Jiří Lábus foto, Jaroslava Hanušová foto, Jaroslava Hanušová cukrovka, Jaroslava Hanušová diabetická noha, Jaroslava Hanušová choroba, Jaroslava Hanušová nemoc, Jaroslava Hanušová video, Jaroslava Hanušová uříznutí nohy, Jaroslava Hanušová dražba boty, Jaroslava Hanušová humor, Petr Čtvrtníček dražba boty, Petr Čtvrtníček morbidní humor, Jiří Lábus morbidní humor
TOPlist