Petr Čtvrtníček vyhlásil novou anketu: Má se můj syn jmenovat Havel?

09.01.2012

Známý komik se rozhodl, že zemřelého prezidenta uctí vskutku netradičníím způsobem! Petr Čtvrtníček (47) totiž přišel s delikátním návrhem - chce, aby se jeho syn, až se narodí, jmenoval Havel Čtvrtníček! A potřebuje, aby mu to veřejnost schválila v anketě!

Petr Čtvrtníček
Zdroj: havelctvrtnicek.cz

Petr Čtvrtníček (47), který je znám svým smyslem pro černý až absurdní humor, opět udeřil hřebíček na hlavičku. Tvůrce České sody už měl zřejmě plné zuby falešných poct Václavu Havlovi od lidí, kteří pro něj za života neměli slova uznání, a tak zvolil netradiční (leč pro něj typické) řešení, jak uctít jeho památku!

Žádné studené knihovny, letiště nebo sochy na Václavském náměstí! První prezident ČR Václav Havel (1936-2011) si zaslouží něco životaschopného! Petr Čtvrtníček by proto rád pojmenoval jménem Havel svého vlastního  syna, a tak se v této rodinné záležitosti obrátil na veřejnost a čeká, že jej podpoří všemi svými hlasy!

Čtěte také

Petr Čtvrtníček o tom doslova píše: "Havel je krásné mužské křestní jméno latinského původu a vykládá se jako obyvatel Galie (slovensky a maďarsky též Gál, polsky Gawel a francouzsky Gall, či Gallien). Můj syn však bude přirozeně obyvatelem České republiky a platným členem naší společnosti."

Známý komik dále píše: "Rád bych tímto rozhodnutím rovněž posílil řadu jeho jmenovců, vždyť zatímco Petr je zastoupen v populaci 271832 krát, Pavel 207428 krát a dokonce i Ronaldů je v naší zemi 215, Havel se krčí mezi pouhými 27 jmenovci. Pojďme to spolu změnit."

A pro lidi, kteří se na jeho veřejný návrh dívají skepticky, má vysvětlení: "Možná si řeknete, že je zbytečné dělat referendum kvůli jménu dítěte. Není. Podpora veřejnosti je pro mě v této věci nesmírně důležitá a chci se chovat k budoucí generaci maximálně zodpovědně. Proto bych rád, aby se Havel narodil se silným mandátem. Těším se, až nastane ten krásný okamžik, kdy se ten malý človíček narodí a my budeme moci všichni zvolat: Vítej na světě Havlíčku Havle!

Čtěte také

A na závěr Petr Čtvrtníček vyslovil takové přání: "Rád bych, aby se kluk vyučil a pracoval na letišti. A když bude zlobit, odvezu ho lodí do Děčína a hodím do vody." :-)

Petrova malá dcera Anička se už prý těší, až jim Havla přinese čáp! Proto držme Petrovi v této bohulibé činnosti všechny palce! A jsme toho názoru, že i Václav Havel by si přál, aby se po něm jmenoval syn Petra Čtvrtníčka!

P.S.: Jen škoda, že již vznikla "Petice proti pojmenování syna Petra Čtvrtníčka jménem Havel". Lidi taky zkazí každou legraci!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Petr Čtvrtníček, Václav Havel

Filmy:
Česká soda, Česká soda

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, seriál, herci, video youtube, youtube com, čeští herci, baviči, Petr Čtvrtníček fotky, čeští baviči, Petr Čtvrtníček video, Petr Čtvrtníček foto, Václav Havel video, Letiště Václava Havla, Petr Čtvrtníček anketa, petr čtvrtníček syn Havel, Petr Čtvrtníček Havel, Petr Čtvrtníček petice, Petr Čtvrtníček humor, Václav Havel česká soda
TOPlist