Naomi Watts ztvární v novém filmu princeznu Dianu!

11.02.2012

Britsko-australská herečka si zahraje "královnu lidských srdcí" ve snímku, který bude mapovat poslední dva roky jejího života! Naomi Watts (43) v pomyslné soutěži o tuto roli porazila dvě žhavé kandidátky.

Naomi Watts
Zdroj: Eva Rinaldi, wikipedia.org

Naomi Watts (43), která zazářila ve filmech Mulholland Drive, Kruh nebo King Kong, považuje tuto roli za velkou poctu. Herečka to však neměla do poslední chvíle jisté. Mezi kandidátkami byly totiž dvě velká jména - britská herečka Keira Knightley a americká kráska Jessica Chastain. Ale nakonec to vyhrála blonďatá Naomi, které je barvou vlasů legendární princezně Dianě asi nejvíce podobná.

Čtěte také

Režie snímku s názvem Caught in Flight, který bude sledovat poslední dva roky života matky princů Williama (29) a Harryho (27) a vyvrcholí autonehodou v Paříži, se ujme německý tvůrce Oliver Hirschbiegel.

Naomi Watts, která byla za roli ve dramatu 21 gramů nominována na Oscara, se v nejbližší době objeví v životopisném filmu J. Edgar, kvůli kterému musela zestárnout o desítky let. Jako Diana Spencer (1961-1997) bude muset naopak o deset let omládnout!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Diana Spencer, Naomi Watts

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, youtube video, Naomi Watts fotky, youtube com, Naomi Watts sexy, Naomi Watts sexy fotky, Naomi Watts foto, natáčení filmu, Naomi Watts role, Naomi Watts film, princezna Diana film, Naomi Watts princezna Diana
TOPlist