Mužem roku 2013 se stal student Antonín Beránek z Brna!

25.08.2013

Šestý ročník soutěže mužské krásy, jejíž finále proběhlo v pátek v Náchodě, už zná svého vítěze! Prestižní titul získal třiadvacetiletý student Antonín Beránek z Brna, který uspěl v konkurenci dvanácti finalistů. Finále se konalo shodou okolností v hotelu s názvem Beránek ...

antonin
Antonín Beránek
Foto: David Novotný

Letošní Muž roku byl zvolen z rekordního počtu 777 přihlášených účastníků. Třiadvacetiletý Antonín Beránek, který byl prý od začátku považován za favorita celé soutěže, bude reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěži Mister Internacional v Indonésii.

adam
Adam Nitschmann
Foto: David Novotný

Na druhém místě skončil jednadvacetiletý student Adam Nitschmann z Ostravy a třetí příčku obsadil třiadvacetiletý student Tomáš Barthell z Chebu. Oba pánové zastoupí Česko v soutěžích Mister Universe a Manhunt International.

tomas
Tomáš Barthell
Foto: David Novotný

Finalisté se během večera představili při promenádě ve spodním prádle, rozhovoru s moderátorem, ve volné disciplíně a při módní přehlídce. Po pěti minulých ročnících se letos již nesoutěžilo o titul Muže roku Slovenské republiky.

Čtěte také

Čestnou členkou poroty byla osmdesátiletá dvojnice britské královny Mary Reynolds, která na konci galavečera vyhlásila vítěze a také letošní Mister International Ali Hammoud z Libanonu. 

Celebrity:
Antonín Beránek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, soutěž krásy, modelové, čeští modelové, Muž roku, náchod, soutěž muž roku, muži, čeští muži, čeští krasavci, krasavci, soutěž mužské krásy, Muž roku 2013, Antonín Beránek foto, Antonín Beránek fotky, Antonín Beránek Muž roku 2013, Antonín Beránek vítěz, Antonín Beránek sexy, Antonín Beránek vítězství, Tomáš Barthell foto, Tomáš Barthell Muž roku, Adam Nitschmann foto, Adam Nitschmann Muž roku
TOPlist