Antonín Beránek se stal nejkrásnějším mužem Evropy!

22.11.2013

Český Muž roku 2013 získal na soutěži Mister International šesté místo a umístil se nejlépe ze všech evropských reprezentantů! Mezinárodní soutěž Mister International se konala v indonéské Jakartě, kam přijeli muži z 38 států světa.

äntonin

Antonín Beránek (23), který vyhrál v srpnu v Náchodě Muže roku a stal se Mister International Czech Republic,
již před dvěma týdny odletěl do Jakarty. Během této doby měli vítězové národních soutěží řadu povinností jako návštěvu dětského sociálního zařízení, kam putoval výtěžek z dražby předmětů, které přivezli vítězové.

"Náš Tonda" přivezl servis z českého křišťálu, který se vydražil se za druhou nejvyšší částku. Vedle toho v Indonésii navštívil Chrám Borobudur, safari v Jakartě a podnikl řadu dalších výletů. Na finále se rodák z Brna pečlivě připravoval - chodil na kurz anglického jazyka a s sebou vezl národní kroj a čtyři klobouky.

antonin

Antonín Beránek se stal šestým nejkrásnějším Mužem světa a zároveň nejkrásnějším Evropanem, neboť nikdo z Evropy se neumístil výš, resp. na předních příčkách. Navíc obdržel ještě dvě ceny - a to Indonesian Pageans a The Stunning Angel, což jsou ocenění od indonéských médií a fanoušků.

antonin

Čeští pánové mají v posledních letech na mezinárodních soutěžích krásy docela úspěch - například před dvěma roky byl Muž roku Martin Gardavský druhý na Mister International.

Na Mister International zabodoval i slovenský uchazeč Michal Gajdošech, který se umístil v první desítce finalistů. Vítezem se stal José Anmer z Venezuely, druhý se stal Albern Sultan z Indonésie a třetí Jonatan Marko z Brazílie.

Celebrity:
Antonín Beránek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, soutěž krásy, modelové, čeští modelové, Muž roku, náchod, soutěž muž roku, muži, čeští muži, čeští krasavci, krasavci, soutěž mužské krásy, Muž roku 2013, Antonín Beránek foto, Antonín Beránek fotky, Antonín Beránek Muž roku 2013, Antonín Beránek vítěz, Antonín Beránek sexy, Antonín Beránek vítězství, Antonín Beránek úspěch, Antonín Beránek Mister International, Mister International 2013