Nejkrásnější muž světa Ali Hammoud je v České republice!

22.08.2013

Letošní vítěz soutěže krásy Mister International přiletěl na vyhlášení českého Muže roku 2013! Ali Hammoud, který pochází z Libanonu, se zúčastní finálového večera, který se uskuteční 23. srpna 2013 v Náchodě.

ali
Foto: David Novotný

Ali Hammoud vlastní firmu na počítačové technologie a má dokonce jednu pobočku v Libanonu a jednu ve Spojených arabských emirátech. V současné době se připravuje na tancování v obdobě pořadu StarDance v Libanonu.

Čtěte také

"Mistr světa" z Bangkoku ale přiznává, že neumí vůbec tancovat a čekají ho prý hodiny práce, aby se vůbec naučil trsat takové věci jako jsou polka nebo valčík.

ali
Foto: David Novotný

Aliho čeká opravdu nabitý program - bude přijat v Poslanecké sněmovně místopředsedkyní zdravotního výboru, navštíví hrad Křivoklát a náchodský zámek, zúčastní se setkání s "královnou" Mary Reynolds, a vyžádali si ho prý i babičky do domova důchodců v Náchodě!

ali
Foto: David Novotný

Po celý pobyt doprovází Aliho český Muž roku Martin Gardavský, který se o něj bude starat. Mister International si ale "českých krás" moc neužije, protože se podle smlouvy nesmí zamilovat do žádné české holky a nesmí pít alkohol. Takže to bude asi vcelku nuda ...

ali
Foto: David Novotný

Ali Hammoud má za sebou významné kampaně pro návrháře jako je Versace a stal se také tváří pro řadu dalších značek. V současné době ale především reprezentuje soutěž Mister International během svých cest po světě. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, modelové, zahraniční modelové, Ali Hammoud Česko, Ali Hammoud foto, Ali Hammoud fotky, Ali Hammoud sexy, Ali Hammoud Náchod, Ali Hammoud Muž roku, Ali Hammoud letiště, Ali Hammoud Mister International, Ali Hammoud nejkrásnější muž světa, libanonské celebrity, libanonští modelové, Ali Hammoud návštěva Česka
TOPlist