Melanie Griffith a Antonio Banderas – definitivní konec! Melanie si odstraňuje tetování se jménem manžela

01.07.2014

Tohle manželství vydrželo 17 let, i když se jeho konec předpovídal mnohem dříve. Již na začátku vztahu si totiž nešlo nevšimnout, že chudák Melanie Griffith (56) je pěkná stíhačka a že svého manžela doprovází všude možně a neustále ukazuje, jak ho miluje. A to i tak, že si nechala na paži vytetovat srdce se jménem svého manžela.

Melanie Griffith
Zdroj: Profimedia.cz

A pryč je jak láska k Antoniovi, tak jeho vytetované jméno. Melanie se nedávno ukázala na filmovém festivalu v italské Taormině v šatech bez rukávů a bylo vidět, že si nechává tetování odstranit. Odstranění tetování není právě snadné a trvá delší dobu, takže jako první šlo pryč právě jméno.

A vtipné bylo, že se na festivalu Melanie živě bavila s Evou Longorií (39), kterou nedávno potkala totožná zkušenost. Také se rozvedla a také si nechala okamžitě odstranit tetování se jménem už bývalého manželka. Že by Melanie vyzvídala, jak dlouho odstranění trvá a jak moc to bolí?

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Melanie Griffith, Eva Longoria Parker

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
slavné páry, Melanie Griffith sexy fotky, Hollywood, Antonio Banderas partnerka, Antonio Banderas manželka, Antonio Banderas rozvod, Melanie Griffith foto, Melanie Griffith manžel, Melanie Griffith partner, Melanie Griffith rozvod, hollywoodske páry, Melanie Griffith herečka, Melanie Griffith teteování, Melanie Griffith tattoo, Melanie Griffith manželství, Melanie Griffith muž, Melanie Griffith sexy, Melanie Griffith rozchod, slavné páry rozchody, hollywoodské páry rozchody, Antonio Banderas žena, Antonio Banderas novinky
TOPlist