Eva Longoria Parker

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 1 názor

Povolání: Herečka, Modelka

Věk: 43 let

Datum narození: 15.03. 1975

Místo narození: USA, Texas, Corpus Christi

Výška: 157 cm

Hodnocení Eva Longoria Parker

Přitažlivost
89% (72 hlasů) 5976.místo
Talent
83% (47 hlasů) 10739.místo
Inteligence
82% (46 hlasů) 9929.místo
Vtipnost
84% (44 hlasů) 8951.místo

Fotky Eva Longoria Parker (487)

Eva Longoria Parker nahé fotky (30)

Eva Longoria Parker nahá ve filmech (2)

Životopis Eva Longoria Parker Upravit životopis

Eva Jacqueline Longoria (* 15. března 1975, Corpus Christi, Texas, USA) je modelka a americká herečka známá především z úspěšného amerického seriálu Zoufalé manželky. Na kontě má nemalé množství prestižních ocenění a nominací.

Životopis

Eva Longoria Parker se narodila v roce 1975 jako Eva Jacqueline Longoria do rodiny, kde všechny její sestry jsou blondýnky světlé pleti s modrýma očima, jen Eva je tmavé pleti s hnědými vlasy a oči, proto si vždy myslela, že ji pouze adoptovali. Vždy také byla považovaná za tu nejošklivější. Z počátku to vypadalo, že po Evě nikdy nebude vidu ani slechu, poté co úspěšně odpromovala v oboru mechaniky pohybu těles, se rozhodla, že se zúčastní soutěže talentů v L.A., toto město ji opravdu uchvátilo a ona naopak uchvátila jistého hledače talentů, který s ní ihned podepsal smlouvu.

Mezi její první televizní role patřily nevelké herecké postavy v dnes již kultovních seriálech Beverly Hills 90210 a Báječní a bohatí, byl to však jen první odraz, který nakonec vedl k již větší roli v seriálu zvaném Mladí a neklidní, tam hrála po celé dva roky, v roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet, na který nakonec zanevřela a hledala něco co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Tím se stal víc než oblíbený americký seriál Zoufalé manželky, který ji přinesl slávu, po které vždy toužila a díky němu se dostala do povědomí diváků.

Onehdy v magické datum 07.07.07 se provdala za hráče basketbalu Tonyho Parkera, je to již její druhé manželství, předchozí s Tylerem Christopherem skončilo v roce 2004. Eva Longoria Parker se také objevila ve španělském vydání časopisu People mezi nejkrásnějšími lidmi pro rok 2003. V roce 2005 a 2006 byla vyhodnocena jako nejvíce sexy hvězda ženského pohlaví v časopise Maxim. V roce 2006 se však také dostala na listinu nejhůře oblékaných lidí a to kvůli nošení kožichů. V minulosti byla také již nominovaná na Zlatý glóbus a to za nejlepší herecký výkon v televizním seriálu, muzikálu nebo komedii.

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Eva Longoria Parker (22)

Přejedla se, nebo bude miminko? Zoufalá manželka Eva Longoria vyrazila v bikinách na jachtu

08.09.2017 - Herečka Eva Longoria (42) tráví závěr léta v Řecku a její postava vzbuzuje otazníky...

Eva Longoria není na pláži vůbec zoufalá manželka!

25.11.2015 - Podzimní plískanice jsou zde a to je čas, kdy celebrity hromadně odjíždějí do teplých krajů. Stejně tak Eva Longoria, hvězda Zoufalých manželek, která se vypravila na Miami ...

Eva Longoria se chlubí postavičkou jako lusk!

09.07.2015 - Čtyřicetiletá herečka Eva Longoria asi nenatáčí tak často, jak by si přála, ostatně hit Zoufalé manželky, který ji proslavil, skončil již před několika lety, ale ve formě se udržuje stále ...

Eva Longoria jako domácí bohyně! Jak to, že nemá tuhle Zoufalou manželku nikdo doma?

25.04.2015 - Americká herečka Eva Longoria nemá v poslední době právě štěstí na nové role, ale rozhodně nezahálí. Nedávno představila svůj obchod s domácími doplňky a nábytkem!

Melanie Griffith a Antonio Banderas – definitivní konec! Melanie si odstraňuje tetování se jménem manžela

01.07.2014 - Tohle manželství vydrželo 17 let, i když se jeho konec předpovídal mnohem dříve.

Eva Longoria děti v žádném případě nechce! Baby epidemie se jí vyhýbá!

18.06.2014 - Zatímco v Hollywoodu řádí skutečný baby boom a na miminko se těší, nebo ho už přivítal každý druhý, americká herečka a hvězda Zoufalých manželek Eva Longoria (39) je bezdětná.

Všechny články o Eva Longoria Parker (22) »
TOPlist