Lady Gaga pokořila na Twitteru hranici 30 milionů fanoušků!

05.10.2012

Americká zpěvačka před pár dny získala jako první člověk na světě 30 milionů odběratelů na sociální síti Twitter! Lady Gaga (26) ale čelí zdatné konkurenci - v těsném závěsu za ní se drží kanadský idol Justin Bieber (28,6 milionů) a její americká kolegyně Katy Perry (27,3 miliónů).

lady
Lady Gaga má 30 miliónů zrůdiček!
Foto: wikipedia.org

Lady GaGa (26) je prostě čím dál populárnější a prostí lidé ji mají rádi! Zpěvačka již v květnu 2011 jako první pokořila metu deseti milionů fanoušků, kdy předstihla Britney Spears (30) a letos v březnu mohla slavit už dvacet miliónů stoupenců po celém světě! A za pouhých šest měsíců jí přibylo dalších deset melounů!

Čtěte také

Popová diva své obdivovatele a fanoušky nazývá "zrůdičky", takže s trochou nadsázky bychom mohli říct, že Lady Gaga má největší armádu oddaných soukmenovců na matičce Zemi! Hm, jestlipak své moci a svých poddaných někdy zneužije, co?

Pro neznalce jen dodáváme, že sociální síť Twitter slouží k tomu, že uživatel pomocí krátkých zpráv o 140 znacích může sdělovat nejnovější informace svým "followerům" - třeba jim může napsat, jak se cítí, že jeho partnerka porodila nebo že má zaražené prdy!

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Lady GaGa

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Lady Gaga video, youtube video, Lady Gaga videoklip, Lady Gaga fotky, youtube com, twitter, populární zpěvačky, Lady Gaga Twitter, Lady Gaga foto, Lady Gaga sociální síť, Lady Gaga odběratelé, Lada Gaga internet, Lady Gaga followers, Lady Gaga zrůdičky, Lady Gaga fanoušci
TOPlist