Zvrhlá Lady GaGa nahrává nové album úplně nahá!

28.08.2012

Extravagantní zpěvačka se rozhodla realizovat experiment s tzv. hanbatým nahráváním! Lady Gaga (26), která se již dlouhá léta snaží bořit všechna možná tabu, se tak před mikrofon postaví tak, jak ji pánbu (či v jejím případě Satan) stvořil!

lady
Lady GaGa se ráda obnažuje ...
Foto: Youtube.com

Lady GaGa (26), která nedávno dostala při koncertu ránu do hlavy, vypustila do světa hlášku, která z ní má učinit nesmrtelnou ikonu světového nudismu. Popová diva známá svými úlety v podobě bizarních kostýmů se totiž rozhodla, že své nové album nahraje úplně nahá! Snad na její rozhodnutí nemá vliv ta rána do palice?

Jak známo, zpěvačka se kdysi nechala slyšet, že jí absolutně vůbec nevadí nahota, což ostatně mnohokrát potvrdila ve svých videoklipech, v nichž velmi často ukázala své bradavky či rovnou celé poprsí.

Čtěte také

Teď bude Lady GaGa nahá nejen v klipech, ale dokonce od samého počátku vzniku písně, tedy již v nahrávacím studiu. Po dobu nahrávání vokálů bude prý zcela nahá, neb se domnívá, že díky tomu vyzní její hlas lépe ... No, to zní trošku jako jakási pavědecká teorie - nechce zpěvačka třeba vyfukováním cigaretového kouře do umyvadla s vodou vyrábět zlato?

Lady GaGa si může vykládat, co chce, ale dokud nepodá důkaz, jak v rouše Evině poskakuje kolem mikrofonu, tak jí neuvěříme! Je otázkou, zda bude mít fakt, že zpěvačka album nahrála úplně nahá, vliv na jeho kvalitu. Budou tam třeba nějaké pěkné "hudební špeky"? :-)

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Lady GaGa

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Lady Gaga video, youtube video, Lady Gaga videoklip, Lady Gaga fotky, youtube com, populární zpěvačky, Lady Gaga nová deska, Lady Gaga nové album, Lady Gaga foto, Lada Gaga šílenosti, Lady Gaga bizarnosti, Lady Gaga zvrhlé myšlenky, Lady Gaga nahrávací studio, Lady Gaga nahrávání desky
TOPlist