Herečka Jaroslava Hanušová přišla i o druhou nohu!

29.12.2013

Kvůli zanedbané cukrovce jí museli doktoři amputovat také druhou končetinu, tentokráte pravou. Herečka trpí silnou cukrovkou a její zdravotní styl zrovna nepatřil mezi nejlepší. Postupem času se z ní stala alkoholička a vykouřila až sto cigaret denně. Zanedbanou léčbou jí tak zčernaly obě dolní končetiny, které musely být nakonec obě amputovány.

labus
Jiří Lábus, Jaroslava Hanušová a Petr Čtvrtníček

Foto: Profimedia.cz

Smutnou událost potvrdil dlouholetý kolega a kamarád herečky, Jiří Lábus. "Je to strašný, ale Jaruš opravdu přišla i o pravou nohu." Společně s kolegou Petrem Čtvrtníčkem se nedávno zasloužili o to, že vybrali pro Jaroslavu 130 tisíc korun na nový invalidní vozík. Stalo se tak při dražbě boty z amputované nohy herečky. Možná nás nyní čeká pokračování.

Čtěte také

Akce by se mohla jmenovat "Ivánku, kamaráde, můžeš pomoct Jaruš? II". Jiří Lábus a Petr Čtvrtníček už určitě něco vymyslí. Jaroslava Hanušová hlavně nyní potřebuje psychickou podporu, které se jí dostává jak od rodiny, tak od kolegů.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Petr Čtvrtníček, Jiří Lábus, Jaroslava Hanušová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, komici, české herečky, herci, čeští herci, čeští komici, Jiří Lábus foto, Jaroslava Hanušová foto, Jaroslava Hanušová cukrovka, Jaroslava Hanušová diabetická noha, Jaroslava Hanušová choroba, Jaroslava Hanušová nemoc, Jaroslava Hanušová video, Jaroslava Hanušová uříznutí nohy, Jaroslava Hanušová dražba boty, Jaroslava Hanušová humor, Petr Čtvrtníček dražba boty, Petr Čtvrtníček morbidní humor, Jiří Lábus morbidní humor, jaroslava hanušová amputace druhé nohy, jaroslava hanušová amputace obou končetin, amputace nohou
TOPlist