Co týden dal: Pepík vládne všem a všechny do temnoty sváže!

19.03.2012

Největší celebritou minulého týdne se překvapivě nestala žádná profesionální osobnost, ale obyčejný bodyguard! Josef Rychtář je i přes své drobné charakterové vady totiž docela čitelnou osobou - na rozdíl od tzv. celebrit, které si pořád na něco hrají!

josef
Josef Rychtář je mediální hvězda!
Foto: Reprofoto TV Prima

Osobní strážce Josef Rychtář začíná růst v celebritu první kategorie! Zatím se ovšem muž, který se "proslavil" jako milenec zpěvačky Ivety Bartošové, pohybuje někde ve čtvrté cenové. Jeho chování má však všechny rysy mediálné známé celebrity, která má prostě koule (a ty Pepajs má!) na to dělat bugr a vyvolávat události, které nás nenechají klidnými.

Shrňme si to! Josef Rychtář nejprve (kvůli údajnému milenci!) zmlátil manželku a poranil ji krční páteř a čelist. Hrozilo mu za to osm let, ale jeho žena nakonec sama zastavila trestní stíhání a pan bodyguard tak vyhrál na celé čáře. Kam se na něj hrabe Paris Hilton nebo zapomenutý komediant Domenico Martucci, který se chce připomenout tím, že hodlá věnovat Ivetě Bartošové obchoďák?

theron
Charlize Theron si koupila děťátko!
Foto: wikipedia.org

Co se týče vztahů, tak tu máme několik nových párů. Dali se dohromady tito mladí, krásní a perspektivní lidé - modelka Dominika Kadlčková a imitátor Petr Jablonský a herec Jiří Mádl a herečka Eva Josefíková. Naopak mladý, krásný a perspektivní moderátor Leoš Mareš a modelka Michaela Kociánová se opravdu a s konečnou platností rozešli!

Nejsou ovšem sami. Herečka Jennie Garth alias Kelly z Beverly Hills se rozvádí s nevěrným manželem, herec Dennis Quaid se již potřetí rozvádí s nudnou manželkou (vlastně ona s ním) a modelka Kim Kardashian se také rozvede, ale bude ji to stát sedm miliónů! Jen herec Filip Tomsa, který se oženil se svou přítelkyní, nám dělá radost. A doslova jucháme při představě, že do toho brzo praští protekční spratek Pavel Novotný.

Dětiček se moc neurodilo. Kanadská herečka Neve Campbell ale jistě vříská štěstím, neboť je poprvé těhotná, herec James Van Der Beek se raduje z druhého potomka a herečka Charlize Theron nic neporodila (asi aby si nezničila postavu) a rovnou si adoptovala chlapce!

pomeje
Jiří Pomeje neřekne o Ivetě už ani slovo!
Foto: TV Barrandov

Pár celebrit mělo zase problémy se zákonem. Herec Michael Madsen byl zatčen, neboť zmlátil syna kvůli kouření trávy, komik a zpěvák Russell Brand platil pokutu, páč rozbil mobil paparazzi fotografovi a spasitel lidstva George Clooney byl zatčen pro změnu na demonstraci proti Súdánu. A zpěvačka Madonna se dopustila úplně největšího zločinu - porušila zákony státu Malawi a teď už nemůže náš svět obohatit o nové školy!

Ale co je to oproti drsným praktikám českých celebrit?! Moderátorka Mirka Čejková se brání zuby nehty nařčení, že si nechávala od tchána platit za návštěvy manžela ve vězení, opilí muzikanti Matěj Ruppert a Roman Holý demolují ubytovnu v Karlových Varech, a jiný výpitek jménem Petr Polák zase slintá po nahé striptérce v divadle, z čehož jeho žena Bára Basiková není moc nadšená ...

Jinak herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová začala vést válku s bulvárem a odmítla jeho tvrzení, že má milence. Nový moderátor VIP zprávy Jiří Pomeje naopak s bulvárem plně spolupracuje, ale také odmítá uvádět zprávy o své exmanželce. Jirko, netrucuj!

dara
Dara Rolins sedí v horkém křesle pro hosta ...
Foto: TV Nova

Kauza Dara Rolins se také zdárně vyvíjí, takže zhruba kolem roku 2035 bychom se mohli dočkat prvního rozsudku. Zpěvačka může mezitím vyřešit problémy ohledně svých psích miláčků - třeba by mohla kolem svého domu postavit vyšší zeď, aby jí kolemjdoucí ožungři zase neotrávili pejska ...

Pátek v minulém týdnu byl opravdu černý a v jeden jediný den jsme tak měli celkem tři smrťáky. Redaktor České televize Karel Vovesný skočil z mostu, účastnice show Farmář hledá ženu se oběsila v lese a jen herec Bronislav Poloczek skonal po dlouhé nemoci, tedy přirozeně ...

gillian
Gillian Anderson zavzpomínala na svou lesbickou minulost!
Foto: wikipedia.org

Neradi připomínáme, že v minulém týdnu se objevily případy, kdy se celebrity chovaly poněkud nestandardně. Dcera Whitney Houston - Bobbi Kristina Brown se dopustila menšího incestu, když si začala románek s nevlastním bratrem, zatímco milenecká dvojice Jiří Šlégr a Lucie Králová strávila dovolenou v hotelu, kde musí hosté chodit nazí a souložit jedině ve skupinkách. Co je větší prohřešek proti mravnosti, posuďte sami ...

A na závěr vám sdělujeme, že herečka Gillian Anderson byla jako středoškolačka strašná rebelka a měla často sex se svou spolužačkou. To nás ani nepřekvapuje! Že to nebude s její sexuální orientací úplně v pořádku, jsme si uvědomili už ve čtvrté sérii seriálu Akta X, kdy Scullyová nedala Mulderovi!

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, slovenské celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, české herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, rozchody, rozchody celebrit, slovenské herečky, rození dětí, narození dětí, rozvody celebrit, rozvody, porody celebrit
TOPlist