Jiří Mádl a Eva Josefíková: Opravdu jsou milenci?

15.03.2012

Dva mladí krásní lidé se prý dali dohromady při natáčení nové komedie Probudím se včera! Jo, to zní uvěřitelně, ale taky to trochu smrdí jako zdařilé PR k filmu, který má dnes premiéru!

jiri
Eva Josefíková a Jiří Mádl
Foto: Bioscop

Jiří Mádl (25) a o tři roky mladší Eva Josefíková (22) jsou prý milenci, kteří svůj vztah upekli v průběhu natáčení nového českého filmu Probudím se včera, jež dnešním dnem "zcela náhodou" vstupuje do kin. Ve sci-fi snímku se Jirka alias Petr musí vrátit do roku 1989, aby získal srdce své dávné lásky Elišky, kterou hraje právě krásná Eva.

Čtěte také

Mladí herci, kteří hrají ve filmu zamilovaný páreček, se podle nejnovějších infromací do svých rolí tak položili, že mezi nimi přeskočila ona pověstná jiskra a začali spolu chodit.

Eva Josefíková, které část médií přezdívá nová Libuše Šafránková, a Jiří Mádl, který zatím žádnou přezdívku nemá (snad Snowboaďák nebo Rafťák?), se tedy dali dohromady nejen ve filmové realitě a dokázali tak vztah tajit od loňského srpna až do dnešních dnů.

Čtěte také

Trochu nás mate fakt, že podobná fáma, že se představitelé hlavních rolí do sebe zamilovali během natáčení, byla vypuštěna kolem loňských Vánoc o filmu Peklo s princeznou. A světe div se, týkala se Jiřího Mádla (a tenkrát ovšem Terezy Voříškové) a režisérem filmu byl též Miloslav Šmídmajer.

Že by tedy nový způsob obou pánů, jak přilákat lidi do kin či k televizním obrazovkám? No, proč ne? Nikomu to neškodí a je to aspoň sranda ...

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jiří Mádl, Eva Josefíková

Filmy:
Probudím se včera

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, herci, čeští herci, Jiří Mádl foto, Jiří Mádl milenka, Jiří Mádl film, Probudím se včera natáčení filmu, Eva Josefíková foto, Jiří Mádl fotky, Eva Josefíková fotky, Jiří Mádl vztah, Eva Josefíková vztah, Eva Josefíková milenec, Eva Josefíková film, Jiří Mádl natáčení, Eva Josefíková natáčení, Jiří Mádl Probudím se včera, Eva Josefíková Probudím se včera
TOPlist