Filip Tomsa se tajně oženil se svou přítelkyní!

13.03.2012

Oblíbený seriálový herec si vzal svou o čtyři roky starší milenku! Filip Tomsa (27) se oženil v rodinném kruhu - doma v Beznu u Mladé Boleslavi, a tak se novináři a potažmo bulvár dozvěděl vše s křížkem po funuse, vlastně po veselce!

Filip Tomsa
Zdroj: TV Nova


Filip Tomsa (27) se proslavil nejen díky hlavním rolím ve filmech Kvaska nebo Veni, vidi, vici, ale především díky účinkování v seriálech TV Nova Ulice a Ordinace v růžové zahradě. A právě posledně zmiňovaný seriál se mu stal osudným, neboť se při jeho natáčení seznámil se svou budoucí ženou!

Jeho manželkou se totiž minulý čtvrtek stala Eva Mešťáková (31), která byla mluvčí seriálu Ordinace (ano, tohle dílo má i svou vlastní mluvčí!). Rodinný obřad proběhl v doma v Beznu, a tak se díky odlehlosti tohoto místa od Prahy o něm nikdo nedozvěděl.

Čtěte také

Filip a Tomsa a Eva Měšťáková se přiznali, že v neděli sice ještě udělali v Praze oslavu pro přátele, ale "to" hlavní se odehrálo v rodinném kruhu, za účasti všech strejdů a tetiček. Milenci se vzali po relativně krátké době - poprvé se o jejich vztahu začalo mluvit před rokem, tedy v březnu (nebo v beznu?) 2011, kdy se společně objevili na plese Ulice a Ordinace.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Filip Tomsa

Filmy:
Ulice

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, TV Nova, filip tomsa fotky, filip tomsa video, ples Ulice a Ordinace, Filip Tomsa foto, Filip Tomsa milenka, Filip Tomsa partnerka, Filip Tomsa přítelkyně, Filip Tomsa Ulice, Filip Tomsa Ordinace, Filip Tomsa seriál, Filip Tomsa TV Nova, Eva Měšťáková, Eva Měšťáková foto, Eva Měšťáková milenec, Eva Měšťáková Ordinace, Eva Měšťáková partner, Eva Měšťáková mluvčí, mluvčí Ordinace, Filip Tomsa svatba, Filip Tomsa sňatek, Filip Tomsa tajná svatba, Filip Tomsa tajný sňatek, Eva Měšťáková svatba, Eva Měšťáková sňatek
TOPlist