youtube

Fatty Pillow vystrčil svůj tlustý polštář, drsné foto v článku

23.10.2016 - Jeden z nejpopulárnějších Čechů na Youtube, Fatty Pillow ukázal to, čím se proslavil. A nebyl to právě hezký pohled...

Od čaje s bublinami se odvrací stále více Youtuberů, Fallenka ale mlčí!

06.10.2016 - Kampaň jistého nealko nápoje, který má v názvu asociaci s bublinami, využívala náctiletých Youtuberů. Nyní se ukázalo, že nejde o nápoj pro děti a Youtubeři berou zpátečku...

Everybody do školky! Reklama na školkaře válcuje Facebook

29.07.2016 - Co byste chtěli dělat v budoucnu? Co třeba se stát zahradníkem? Na tuto zářnou budoucnost láká rapová písnička s dost šíleným názvem Everybody do školky ...

V nové televizní seznamce vystupují všichni nazí

28.07.2016 - Britská televize Channel4 už zřejmě neví, co by vymyslela. Jejím nejnovějším počinem je televizní seznamka, ve které lidé vystupují bez šatů a dávají na odiv své tělo.

Muž šplhal na sloup, kde ho spálila elektřina

28.07.2016 - V Brazílii došlo v pondělí k tragédii. Na shromáždění, na kterém mluvila odstupující brazilská prezidentka Dilma Rousseff, muž vylezl na sloup elektrického vedení.

Nejsmutnější lední medvěd na světě je v čínském obchodním centru

11.07.2016 - Tohle je opravdu srdce drásající. V čínském obchodním centru Grandview Aquarium mají jako atrakci ledního medvěda, se kterým si lidé mohou pořizovat fotky.

Narodila se nejtěžší dívka na světě! Kolik vážila?

26.05.2016 - Tahle holčička vážila tolik, co běžně půlroční dítě. Stala se tak nejtěžším novorozencem ženského pohlaví na světě. Vážila 6800 gramů!

Děsivá sebevražda! Vrhnul se mezi lvy, aby ho rozsápali!

23.05.2016 - V zoologické zahradě v Santiago de Chille návštěvníci přihlíželi děsivému představení. Dvacetiletý muž se svlékl a vrhl se do výběhu lvů, aby ho rozsápali. Vše dopadlo ale úplně jinak.

Budete brečet! Muž zpívá své umírající devadesátileté manželce...

29.04.2016 - Lidské vztahy jsou všelijaké a jen čas je pořádně prověří. Na internetu se objevilo srdcervoucí video, na kterém se starý muž loučí se svou umírající manželkou.

Tanečnici hořela vagína

24.03.2016 - Těžko uvěřitelná nehoda se stala jedné tanečnici, která se účastnila soutěže v dancehallu. Žena se ocitla v plamenech, když jí chytly intimní partie…Nehodu zachytila kamera.

Tahle dívka přežila útok kyselinou. A je modelka!

15.01.2016 - Když bylo Laxmi Saa z Indie patnáct, stala se jí děsivá věc. Dvaatřicetiletý muž neunesl to, že Laxmi odmítla jeho žádost o ruku a na Laxmi vylil kyselinu.

Ženě, která porodila v letadle, sebrali dítě!

23.10.2015 - Nedávno prolétla internetem zpráva a hlavně video, jak jistá žena z Tchaiwanu rodí na palubě čínského letadla. Nyní se zjistilo, že žena je bez svého dítěte v Číně, zatímco dítě zůstalo ve Spojených státech.

Znáte Crusoa? Tenhle pejsek je skutečnou celebritou, mrkněte na jeho veselé kousky!

21.10.2015 - Crusoe je jezevčík, ze kterého ale jeho majitelé udělali skutečnou celebritu. Crusoe rozhodně není jen jejich doplněk, ale jde o celebritu prvního řádu!

Další hrůzný případ opilých rodičů v Brně. Opilá měla být i tříletá holčička!

01.09.2015 - Věřte nám, že proti Brnu a jejím milým obyvatelům nic nemáme, ale je opravdu zvláštní, že zde policisté museli řešit už několikátý případ, kdy se rodiče zcela opili a zapomněli na své malé dítě.

Pár, jehož video s oznámením těhotenství oběhlo svět, o své miminko přišel…

14.08.2015 - Tak tohle je velmi smutná zpráva. Nedávno se internetem šířilo video, ve kterém muž sděluje ženě, že je těhotná, její šok pak všechny pobaví.

1 2 3 4 5 > 10 20 30 »

Celkem záznamů: 3262, stránek: 218

TOPlist