Anna Faris předčasně porodila svého prvního potomka!

27.08.2012

Americká herečka se stala poprvé matkou - v sobotu v Los Angeles přivedla na svět syna Jacka! Anna Faris (35) sice porodila o nějaký ten týden dřív, ale naštěstí je herečka i její syn v pořádku!

Anna Faris
Zdroj: MingleMediaTVNetwork, wikipedia.org

Anna Faris (35) a její o dva roky mladší manžel, herec Chris Pratt (33), kteří oznámili radostnou novinu prostřednictvím svého mluvčího, dali svému prvorozenému synovi překvapivě "normální" jméno, což se mezi hollywoodskými celebritami moc nenosí.

Jack se narodil předčasně v sobotu v losangelské nemocnici, kde ještě nějakou chvíli zůstane. Herečka neuvedla, zda šlo o komplikovaný porod a omezila se jen na klasické porhlášení, aby tisk respektoval její soukromí.

Čtěte také

Anna Faris, která se s nynějším manželem seznámila během natáčení seriálu Parks and Recreatios, se za něj provdala v červenci 2009 na Bali. Jejím prvním mužem byl v letech 2004 až 2007 Ben Indra, ale manželství zůstalo bezdětné. Tepve s druhým mužem nalezla životní štěstí ... 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Anna Faris, Chris Pratt

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, anna faris fotky, Anna Faris foto, Anna Faris sexy, Anna Faris dítě, Anna Faris potomek, Anna Faris první dítě, Anna Faris první potomek, Anna Faris manžel, Anna Faris partner, Chris Pratt manželka, Chris Pratt partnerka, Chris Pratt dítě, Anna Faris porod syna, Anna Faris narození syna
TOPlist