Herečka Anna Faris čeká svého prvního potomka!

10.05.2012

Hvězda mnoha hollywoodských romantických komedií se konečně dočkala! Anna Faris (35) a její manžel, herec Chris Pratt (32) očekávají své první společné dítě!

Anna Faris
Zdroj: Columbia Pictures

Anna Faris (35), kterou za pár dní uvidíme v jedné z rolí v komedii Diktátor, bude poprvé v životě matkou! Blonďatá herečka, která se pokoušela v minulosti  otěhotnět již mnohokrát, se tak konečně dočkala a může za to poděkovat svému druhému manželovi (a jeho trpělivosti).

Hvězda filmů Žába k zulíbání, Domácí mazlíček nebo Miluji tě k sežrání byla totiž už jednou vdaná - jejím prvním mužem byl v letech 2004 až 2008 herec Ben Indra. Manželsví ale zůstalo bezdětné.

Čtěte také


Anna Faris, která se za současného (o tři roky mladšího) manžela provdala v roce 2009, nyní natáčí film Working Title’s I Give It a Year in London, v němž si střihne roli po boku Rose Byrne a Simona Bakera. Tak snad si najde taky čas na porod ...

Chris Pratt (32), který se proslavil účinkováním v seriálu Parks and Recreation, má také dost práce, neboť v točí film Zero Dark Thirty pod režijním vedením oscarové Kathryn Bigelow a objeví se také ve snímku Tento rok v září. 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Anna Faris, Chris Pratt

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, anna faris fotky, těhotné herečky, těhotné celebrity, Anna Faris foto, Anna Faris sexy, Anna Faris dítě, Anna Faris potomek, Anna Faris těhotná, Anna Faris těhotenství, Anna Faris první dítě, Anna Faris první potomek, Anna Faris manžel, Anna Faris partner, Chris Pratt manželka, Chris Pratt partnerka, Chris Pratt dítě
TOPlist